Kuaför müşteri takip programı

ixirlife - Kuaför Müşteri Takip Programı indir

Günlük randevu listesini görebilir, sistemin randevuları hatırlatmasını sağlayabilir ve müşterilerinize hatırlatma SMS' leri gönderebilirsiniz.

  • iphone müzik dinleme programı ücretsiz!
  • Güzellik Salonu Müşteri Takip Uygulaması – !!! Türkiye'nin Yazılımcı Sayfası !!!.
  • Symbol Kuaför Programı « Symbol Yazılım | Antalya.

Stok Bakiye Ekranından hangi ürünün kaç adet girdiğini, kaç adet çıktığını ve ne kadar kaldığını takip edebilir, otomatik olarak giriş ve çıkış fiyatlarını görebilir ve takibini yapabilirsiniz. İşletme Defterini, Gelir-Gider Kasa Defterini ve Mizan Defterini tek bir tuşa basarak oluşturabilir, günlük, haftalık, aylık ve yıllık dökümlerini alabilirsiniz.

Hursoft Kuaför Müşteri Takip Programı

Müşteri adisyon girişi yapıldıktan sonra; Müşteriniz kaç defa gelmiş, ne kadar ciro bırakmış, ne kadar nakit, ne kadar kredi kartı, ne kadar veresiye satış yapılmış, kaç fön, kaç kesim, kaç manikür vb servisler almış, hangi personel hangi tarihte ne tür hizmet yapmış kaç paraya yapmış görebilirsiniz. Barkod okuyucunuz varsa Alımlarınızı, Satışlarınızı ve Salon içindeki kullanılan malzemelerin çıkışlarını pratik bir şekilde yapabilirsiniz Her bir ürününüz için kaç tane alınmış, kaç tane diğer salonunuza çıkış olmuş, kaç tane salonda tüketilmiş, kaç tane satılmış ve elinizde kaç tane ve kaç TL lik kalmış görebilirsiniz. Programın lisanslı versiyonuna TL ye sahip olabilirsiniz. Sendika Üye Takip Programı İstediğiniz tarih aralığında müşterinize yapılan satışların listesini alabilir, dilerseniz müşterinize hangi personelinizin hangi hizmet veya ürünü sattığını detaylarıyla görebilirsiniz. Ürün bilgilerinde hatalar bulunuyor.

Kuaförünüz için tanımlı bankalardaki hareketleri takip edebilirsiniz. Para yatırma ve para çekme gibi hareketleri kaydedebilir ve takip edebilirsiniz.

Kuaför Programı

Toplu SMS ve e-mail  atma işlemi ile cari müşteri hesap ekstrelerini otomatik olarak gönderebilir, müşterilerinize bayram tebrik mesajları atabilirsiniz. Raporlamaları istediğiniz özellik ve kriterlere göre sorgulayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Kuaförünüzün logosunu ya da resmini yükleyebilirsiniz.

Programı çok kullanıcılı olarak birden fazla bilgisayarda kullanabilirsiniz. Verilerinizi güvenilir ve kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

If you are the website administrator:

Gelişmiş güvenlik şifresi özelliği sayesinde bilgi gizliliğini sağlayabilirsiniz. Kuaför programı , Kuaför programı indir , Kuaför programı full indir , Kuaför otomasyon programı , Kuaför otomasyonu , Kuaför otomasyon , Kuaför otomasyon programları , Kuaför müşteri takip programı , Kuaför müşteri takip programı indir. Bu ürünü çok beğendim, sana da tavsiye ederim. Biyometrik - Sektörel Programlar.

Hursoft Kuaför Müşteri Takip Programı indir - Kuaför salonu yazılımı - messemfuardekor.com

Apartman Yönetim Programı Site Yönetim Programı Avm İş Merkezi Programı Residence ve Plaza Programı Müşteri bilgi kartlarınızı girebilirsiniz. Adı Soyadı, doğum tarihi, evlilik tarihi, cinsiyeti, ev-iş adresi, meslek, e-mail, cep telefon, saç rengi, beyazlık oranı vb   Müşteri boya kartlarını girebilirsiniz.

Ne zaman gelmiş, hangi boya formülleri uygulanmış görebilirsiniz. Müşteri adisyon girişi yapıldıktan sonra; Müşteriniz kaç defa gelmiş, ne kadar ciro bırakmış, ne kadar nakit, ne kadar kredi kartı, ne kadar veresiye satış yapılmış, kaç fön, kaç kesim, kaç manikür vb servisler almış, hangi personel hangi tarihte ne tür hizmet yapmış kaç paraya yapmış görebilirsiniz.

If you are a member of the general public:

İsterseniz müşterinizin her geldiğinde fotoğraflarını çeker programa kayıt edebilirsiniz. Böylelikle tarih sıralı müşteri albümünüz oluşur.

Personelinizin kimlik bilgilerini, resmini, maaş ve hizmet-ürün primlerini girebilirsiniz. Ay sonunda otomatik maaşı ve primleri hesaplanır. Ay içerisinde aldığı avansları girebilir ve ay sonunda hangi personelinize ne kadar ödeme yapacağınızı görebilirsiniz.

Yaz Tahtaya Al Haftaya Veresiye Defteri ve Müşteri Takip Uygulaması -Kurulum ve Kullanım Videosu

Müşteri adisyon girişi yapıldıktan sonra; Personel performanslarınızı görebilirsiniz. Ayrıca personelleriniz ay ay yıl boyunca ne kadar hizmet, ne kadar ürün cirosu yapmış görebilirsiniz. Ayın personeli raporunda seçtiğiniz ay da en fazla ciro yapan ilk 3 personelinizin resimli bir raporunu alıp salonunuzun istediğiniz bölümüne asabilirsiniz.

ixirlife - Kuaför Müşteri Takip Programı

Barkod okuyucunuz varsa Alımlarınızı, Satışlarınızı ve Salon içindeki kullanılan malzemelerin çıkışlarını pratik bir şekilde yapabilirsiniz Her bir ürününüz için kaç tane alınmış, kaç tane diğer salonunuza çıkış olmuş, kaç tane salonda tüketilmiş, kaç tane satılmış ve elinizde kaç tane ve kaç TL lik kalmış görebilirsiniz.

Firmalara sipariş verirken ise size yardımcı olması açısından bu ay ne kadar tüketmişsem sadece o kadar sipariş vermeniz için size firma ve grup bazlı rapor sunar. Ürün aldığınız firmalara olan borçlarınızı, ödemelerinizi görebilirsiniz.

Kuaför Müşteri Takip Programı (Sınırsız Müşteri Kayıt Kapasiteli )

Ürün Stok Yönetimi ve Gelişmiş Raporlama. Kart Çekimlerinde; Çekilen K. Malzemeciniz den aldığınız her ürün sonrasında sistem otomatik olarak sizi malzemecinizin carisinde borçlandırmaktadır. Malzemecinize Ait Kayıtlar İçerisinden hangi ürünleri aldığınızı görebilirsiniz.

Aradığınız Bilgiye Ulaşmak Çok Basittir. Böylece Verilerinizin Güvenliği Arttırılmış Olur.