Görüşme kaydedici programı indir


Bu uygulama sayesinde yaptığınız tüm görüşme kayıtlarını otomatik olarak tutabilir, sonra tekrar dinleyebilir hatta başkaları ile paylaşabilirsiniz.

Yenilikler

ACR Ücretsiz bir “Telefon Görüşmesi Kayıt” uygulamasıdır. ACR ile hem gelen, hem de giden aramaları süre sınırı olmaksızın farklı formatlarda kaydetme. YAZILIM Müzik İndirme Programı BearShare · Yapay Zeka Tarafından Oluşturulan Bir Garip Müzik Videoları PROJE Yapay Zeka Tarafından.

Telefonda karşınızdaki kişinin sesini kaydetme bir çok alanda işinize yarayabilir. ACR uygulaması fazla yer kaplamaz, tüm görüşmeler hafıza kartınıza yüklenir. Bu görüşmeleri dilediğiniz zaman bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Bu yüzden tüm görüşmelerin sürekli kayıt edilmesi size zarar vermez aksine ihtiyaç halinde kullanmanız için hazırda tutulur.

21 yorum - “Android ile Görüşme Kaydetme”

Küfür ya da hakaret, bir tehdit içeren görüşme ya da suç teşkil eden bir telefon konuşması yapıldığında bu görüşmelerin kayıtlarını delil olarak mahkemeye sunabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla yaptığınız konuşmalarda size verilen sözleri artık kanıtlayabilir ya da telefonda aldığınız bir bilgiye geriye dönük telefon görüşme ses kayıtlarına bakarak ulaşabilirsiniz.

Tüm telefon görüşmelerini kayıt eden uygulama ACR Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Kolay kullanıma sahip ara yüzü ile son derece başarılı özelliklere sahiptir.

Telefon Konuşması Kaydetme

ACR Görüşme Kaydedici uygulamasını indirmek için buraya tıklayın. Arama Kaydedici de son derece başarılı görüşme kaydedici uygulamalarından biridir.

iPhone Ekran Görüntüleri

Kullanımı kolay ve hafif ara yüzünün yanında sunduğu özellikler ile çokça tercih edilmektedir. CallX Arama Kaydedici uygulamasını indirmek için buraya tıklayın. Call Recorder çok profesyonel bir arayüz ve mükemmel özellikler sunmuyor. Ancak basit ve işlevini iyi yapması nedeniyle en iyi görüşme kaydedici uygulamalardan biri olabilir.

‎Call Recorder - IntCall App Store’da

Call Recorder uygulamasını indirmek için buraya tıklayın. Görüşmeleri kaydetmek sizler için olumlu olabilir ancak karşınızda konuştuğunuz kişinin şikayetçi olması durumunda yasal bir sorumluluk altına girebilirsiniz. Telefon görüşmelerini kaydetmek, örneğin telefon üzerinden yapılan röportajlarda büyük fayda sağlayabilir. We have received many requests for supporting incoming calls and finally have succeeded to add this feature. Both incoming calls and outgoing calls made with the iPhone standard dialer can now be recorded and you can also start recording in the middle of the conversation. A brand new version with some exciting new features that will help you better record your phone calls: We thank you for selecting Call Recorder - IntCall as the best call recording app!

GM5 Plus için görüşme kaydedici program arıyorum.

We are working on more amazing new features so stay tuned. The app was redesigned with an easy to use and iOS7 compatible user interface. The connectivity and call quality were dramatically improved. More languages added German and Japanese.

App Store Önizleme

Telestar LTD is not responsible for your use of the application. ACR'nin gelismis ozelliklerine ulasin. Bir Cevap Yazın İptal et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Konusma ve Ses kayıt - ASR kullanıcılara Android akıllı telefon ve tabletlerinde kolayca ve sınırsızca ses kaydetme imkanı veren ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bir ses kayıt uygulaması dır. Aile Paylaşımı Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir. Thanks everyone for supporting Call Recorder - IntCall. Kardeşim arama kaydetmede en önemlisi çift taraflı ses kaytı.

Ability to set title to the call recording. Please help us improve the app even more and write us some feedbacks and suggestions.

  1. telefon görüşmesi kaydetme s8+.
  2. Otomatik ses kayıt programı ACR indir.
  3. Konusma ve Ses kayıt - ASR ile kolayca ses kaydı yapabiliyoruz.
  4. arama engelleme samsung s6!
  5. ACR ile telefon görüşmelerinizi çeşitli formatlarda kaydedebilirsiniz.?
  6. safaride arama gecmisi silme.
  7. Konusma ve Ses kayıt - ASR!

Stay tuned for new features in the upcoming update: Various fixes and graphic improvements. Thanks everyone for supporting Call Recorder - IntCall.

Android ile Görüşme Kaydetme

Your feedbacks had helped us enhance and improve and the app. We are dedicated to provide you with the best call recorder app possible. Call Recorder - IntCall has more then 1,, downloads and was a top 10 app in utilities in over countries. New amazing features are coming soon!

  1. arama engelleme general mobile!
  2. whatsapp last seen takip.
  3. android telefon dinleme programı indir ücretsiz!

Stay tuned as they will be released in the upcoming update: