Whatsapp sohbet arka plan değiştirme

WhatsApp Duvar Kağıdı Değiştirme Nasıl Yapılır?
 • WhatsApp Duvar Kağıdı Nasıl Değiştirilir?.
 • Sosyal medyanın en eğlenceli hesabı sence hangisi??
 • Nereden Whatsapp arka planı için resimleri seçebilirim!!
 • Onlar indiriyorsunuz!
 • WhatsApp Kişiye Özel Arka Plan Nasıl Kullanılır, Nasıl yapılır ?.

Whatsapp profil fotografi sorunsalı? Bu tarz uygulamalar bilen var mı? Erkekler Ne Diyor 6.

Whatsapp arka plan değiştirme, nasıl yapılır?

Kızlar Ne Diyor 5. Sohbet ayarları kısmı yok mu?

Whatsapp Tema Degistirme

Whatsappa girince soldaki dokunmatik tuşa bas orda ayarlar çıkıcak. Bende yok İşte o ben vatsap messenger indirdim acaba ondanmidir. Benimki de WhatsApp Messenger.

Her kişi için özel bir duvar kağıdı!

Birden fazla cihazı takip edin Akıllı cep telefonlarını Android, iOS ve bilgisayarları Mac, Windows eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz. Eğer telefonunuzda WhatsApp uygulaması bulunmuyorsa, aşağıda yer alan bağlantı üzerinden WhatsApp uygulamasını cep telefonlarınıza çok kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz yükleme işlemleri bittikten sonra ise belirtilen adımları takip ederek kolay bir şekilde WhatsApp arka planı uygulayabilirsiniz. Bunun için, WhatsApp için ayarlarda sunulan bir seçenek yoktur. WhatsApp arka plan bulanık olmadan nasıl tam fotoğraf koyabilirim? Eğer WhatsApp katıldığınızda, önceki kişiler bildirim almazsınız. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Komutunu çalştrp, açlan pencerede startup tabndan başlangçta ki çalşan programlar görebiliriz.

Zaten başka Whatsapp yok ki. En İyi Görüş eig Oranı Detaylı bilgi. Cihazdaki herhangi bir fotoğrafı duvar kağıdı olarak atamak için seçin. Arka planı düz istiyorsanız seçin.

Whatsapp sohbet arka plan değiştirme

Değiştirdiğiniz arka planı yeniden Whatsapp varsayılan duvar kağıdına döndürmek için seçin. Seçimli duvar kağıtlarını kaldırır. Sohbet arka planı hafif gri olarak düz renk olur. Duvar kağıtlarını istediğiniz tercihi yaptıktan sonra yeni tercihlerinizi değiştirebileceğiniz gibi varsayılana döndürmekte oldukça kolaydır. Örneğin düz renk seçmek istersek duvar kağıdı seçimlerinden düz renge tıklarız.

Sen dilek olarak 7 Whatsapp Ayarları Whatsapp Özelleştir'in

Ve renklerden birini seçeriz. Renk seçimini yaptıktan sonra ekranda ön izleme görünür. Rengi onaylıyorsanız kur beğenmedi iseniz iptal'i seçin.

WhatsApp İçerik

Yazımızda WhatsApp arka planını nasıl değiştirebileceğinizi resimli Sohbet ayarları açıldığında "Duvar Kağıdı" seçeneğinin üzerine dokunun. WhatsApp sohbet duvarkağıdını değiştirmek için: Uygulamayı çalıştırın. Ayarlar seçeneğine gidin. Sohbet ve aramalar seçeneğine gidin. Sohbet Duvar kağıdı.

Kur seçeneğinin ardından artık tüm sohbet pencerelerinde seçim yaptığınız duvar kağıdı görünür. Her bir kişi için farklı duvar kağıdı ayarlanamaz.

Sponsorlar

WhatsApp içerisindeki ayarları açıp bir özellik sayesinde isterseniz galerinizden, isterseniz WhatsApp yardımıyla kullanıcılara ücretli sunulan  WhatsApp arka planı arasından fotoğrafını seçerek arka planınızı değiştirebiliyorsunuz. Ayarlar açıldığında karşınıza çıkmış olan seçeneklerden Sohbet Ayarları adlı bir tuşunu seçmeniz gerekiyor. Sohbet açıldığında Duvar Kağıdı seçeneğe dokunun.

Duvar Kağıdı tuşuna dokunduğunuzda karşınızda şöyle seçenekleri görebilirsiniz. Duvar Kağıdı seçeneğe dokunduktan sonra karşınıza ileti kutusu gelecek.

Whatsapp arka planı resmi indirme ve değiştirme yolları

Başka durumda WhatsApp Wallpaper uygulamasıda bulunan duvar kağıtlarından birini kullanmak için fikriniz varsa WhatsApp seçeneğe tıklayabilirsiniz. Daha önce değiştirdiğiniz arka planı hiç beğenmeseydiniz ve aynı zamana WhatsApp duvar kağıdınızı başka bir haline geri döndürmek için fikriziniz varsa Varsayılan adlı tuşunaya basabilirsiniz.

 • casus luciferi watain!
 • beni takip etmeyenlere dm atma.
 • okul servis takip programı ücretsiz!
 • iphone 7 görüşme kayıt programı ücretsiz?
 • En İyi Kız Görüşü.
 • DiÄŸer Yazılar!
 • full veresiye takip programi.

Dünyada şimdi en pöpüler arka planı o kadar çok kesin söylenmez. Tabii ki, yaşa göre arka planı değişebilir.

mSpy nedir?