Kuukla ebeveyn kontrol


1. Çocuk Yeri

Bu kapsamda ARDIC, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Söz konusu bilgiler ayrıca ARDIC ve işbirliğinde olduğu kişiler tarafından da doğrudan pazarlama yapmak amacıyla işlenebilecek, saklanabilecek, üçüncü kişilere iletilebilecek, bu bilgiler üzerinden Site ve hizmetlerin tanıtımı vb.

IP adresleri, ayrıca kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. Uygulama veya Site üzerinden başka site ve uygulamalara link verilmesi mümkün olup, ARDIC bu site ve uygulamaların gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

KuuKla Ebeveyn Kontrol

Kullanıcı, Cihaz ve Cihaz üzerindeki sair yazılım ve uygulamalarının kullanımı engelleyici veya sınırlayıcı bir özellik taşımadığın kontrol etmekle bizzat yükümlüdür. Kullanıcı, bu bilgilerin bu şekilde kullanılmasına izin verdiğini kabul eder.

  1. internet explorer 11 geçmişi görüntüleme?
  2. KuuKla Ebeveyn Kontrol на Android скачать бесплатно - Nine Store;
  3. KuuKla Ebeveyn Kontrol APK!

Kullanıcı, yukarıda anılan yöntemlerle yahut sair şekillerde ARDIC, Uygulama veya Yazılım ile rekabet etmeyeceğini, bu amaçla hareket eden üçüncü taraflara destek vermeyeceğini kabul eder. Bu Koşullar ile ilgili olarak çıkabilecek bütün uyuşmazlıklarda öncelikle işbu metinde yer alan hükümler, hüküm bulunmayan konularda ise Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır. Mücbir sebep; doğal afet, isyan, savaş, grev, lokavt, telekomünikasyon altyapısından kaynaklanan arızalar, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dâhil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ilgili tarafın makul kontrolü haricinde gerçekleşen olaylar olarak yorumlanacaktır.

  • KuuKla Ebeveyn Kontrol indir.
  • KuuKla Ebeveyn Kontrol!
  • .
  • whatsapp silinen mesajlari getirme.
  • La descripción de KuuKla Ebeveyn Kontrol?
  • ebeveyn denetimi indir?

Söz konusu dokümanların düzenli bir şekilde takip edilmesinden Kullanıcı bizzat sorumlu olacaktır. KuuKla - Mobile Kiosk app for Android. Artık tablette anne izni almak çok kolay. Tabletinizde sadece çocuğunuzun kullandığı ve onayladığınız uygulamaları görünür kılabilirsiniz.

2017 yılında Android için 8 En güzel ücretsiz Ebeveyn Kontrolü Uygulama

Çocuğunuzun tableti kullanacağı - kullanamayacağı saatleri ve günleri belirleyebilirsiniz. Tek şifreyle tableti eski haline döndürebilirsiniz. KuuKla KuuKla, Android cihazınızda, istediğiniz süre ile sadece istediğiniz bir uygulamayı çalıştıran hızlı ve kolay kullanımlı bir uygulama. İşinizi, zamanınızı, bilginizi, belgenizi kurtarın. Tarama geçmişini kontrol et. Herhangi bir uygulama başlatma işleminin gerçek zamanlı bildiriminde bulunun.

KuuKla Ebeveyn Kontrol İndir - Android İçin Ebeveyn Kontrolü Uygulaması - Tamindir

Abeona — Parental Control İndir. KuuKla Parental Control uygulaması telefonunuzu, yalnızca ekranda gösterilmesine izin verilen uygulamaları görüntüleyen ve ayarladığınız belirli bir süre boyunca diğer uygulamaları devre dışı bırakarak çocuğunuza gösterilmesini istediğiniz şekilde değiştirmenize yardımcı olur.

Android için ebeveyn kontrolü uygulamasıdır.

Kolay kullanımlı, zaman ve uygulama sınırlamasına izin veren bir ebeveyn kontrol uygulaması. Sadece seçtiğiniz uygulamalar belirlediğiniz zaman dilimlerinde. KuuKla Ebeveyn Kontrol. Her Android tableti çocuk tableti yapabilirsiniz. Tabletinizde sadece çocuğunuzun kullandığı (ve onayladığınız) uygulamaları görünür.

Çok esnek bir zaman planlama aracı sağlarlar. Uygulamayı indirdikten sonra, e-posta adresinizi kaydettirmeniz gerekir.

Çocukları Takip Etmek İçin En İyi Ebeveyn Kontrolü Uygulamaları-2

Bu durumda yalnızca cihazınızı kontrol etmenizi sağlayacak bir PIN kodu alırsınız. KuuKla Parental Control İndir. Mobicip, ebeveynlerin çocuklarının etkinliklerini kontrol edebilmesi için bir başka mükemmel ebeveyn kontrolü uygulamasıdır. Online, çocuğun hesabını yapılandırır ve yönetir. Ayrıca online etkinliklerini takip etmek için birden fazla aygıta çocuk hesabı da uygulayabilir.

Yenilikler

Mobicip, ebeveynlerin çocuklarının etkinliklerini kontrol edebilmesi için bir başka mükemmel ebeveyn kontrolü uygulamasıdır. Sitenin tüm hakları saklıdır. Uygulamalar butonuna tıklayarak çocuğunuzun ekranında görünmesini istediğiniz uygulamaları işaretleyerek seçin. İşinizi, zamanınızı, bilginizi, belgenizi kurtarın. La descripción de KuuKla Ebeveyn Kontrol Kolay kullanımlı, zaman ve uygulama sınırlamasına izin veren bir ebeveyn kontrol uygulaması. Eğer bir genç veya kendi Android cihazı kullanmak bir çocuğu varsa, o zaman bu uygulama ile kendi telefon üzerinde tam bir kontrole sahip olabilir. Kullanım Koşulları Gizlilik Politikası.

Mobicip, güvenli bir internet tarayıcısıdır. Mobicip, çocukların yaptığı etkinlikleri izlemek için haftalık zaman çizelgesine sahip güçlü içerik filtrelerine sahiptir.

Dundertale

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Time limit is exhausted.

Please enter your comment! Please enter your name here. You have entered an incorrect email address! Samsung Galaxy On8 Özellikleri 04 Ağustos