Iphone yazılım güncelleme yeri yok

9 Eylül'de iO8 geliyor, iPhone 4'e ise güncelleme yok!

Birden fazla ağ ile güncellemeyi denedikten sonra sorun tekrar ortaya çıkarsa güncellemeyi kaldırın.

Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme

iOS aygıtınızı kablosuz olarak güncellerken iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümüne gidin. Güncellemeyi indirmek ve yüklemek için yeterli alan yoksa iOS yer açmaya çalışır . Yalnızca Yazılım güncelleme olup olmadığı denetlenirken bir hata oluştu.".

Güncellemeyi yüklüyorsanız  ilerleme çubuğu yavaş ilerliyor gibi görünebilir. Bir güncellemenin süresi, güncellemenin boyutuna ve aygıtınızdaki dosya sayısına bağlıdır.

iTunes'u kullanarak güncelleme

Kablosuz olarak güncelleme yapıyorsanız aygıtınızı bir güç kaynağına bağlı tutun. Pilinin bitmesi halinde aygıtınızı bir güç kaynağına bağlayın ve aygıtı açarak güncelleme veya geri yükleme işleminin tamamlanmasını bekleyin. Güncelleme tamamlanmıyorsa ve ilerleme çubuğu uzun bir süredir hareket etmediyse  aygıtınızı yeniden başlatmayı deneyin. Aygıtınız donmuş görünüyorsa veya başlatılmıyorsa neler yapabileceğinizi öğrenin.

Iphone Güncelleme Yolları

Güncellemeyi uygulamalar listesinde görmüyorsanız veya sorun tekrar ortaya çıkarsa aygıtınızı iTunes'u kullanarak güncellemeniz gerekir. Aygıtınızda yeterli saklama alanının olmaması Güncellemenin indirilmesinin uzun sürmesi Güncelleme sunucusuna erişilememesi Güncellemenin tamamlanmaması.

Güncelleme için yeterli alanın olmaması

Güncelleme için yeterli alanın olmaması Güncellemeyi indirmek ve yüklemek için yeterli alan yoksa iOS yer açmaya çalışır. İndirme işlemi uzun sürüyorsa iOS'i güncellemek için internet bağlantınızın olması gerekir.

Kişiselleştirme ve bağlantı

Güncelleme sunucusuna erişemiyorsanız veya güncellemeyi doğrulayamıyorsanız Aygıtınızda iOS'i güncellemeyi denerseniz şu mesajlardan birini görebilirsiniz: Güncelleme tamamlanmıyorsa Güncellemeyi yüklüyorsanız  ilerleme çubuğu yavaş ilerliyor gibi görünebilir. Cihazını başarılı bir biçimde yedekleyenler Film Rulosundaki fotoğrafların çoğunu, hatta hepsini gönül rahatlığıyla silebilirler. Güncellemenin ardından isteyen kullanıcılar fotoğraflarını yeniden cihaza aktarabilir. Aynı şeyler videolar için de geçerli. Yer sıkıntısı çekenler için mesajları silmek de etkili bir yöntem olacaktır.

  • yasal takip mesaj geldi.
  • cep telefonu gps takip?
  • samsung tamirdeki cihaz takibi?

Cihazlarını bilgisayarları üzerinden güncelleyeceklerin de güncelleme öncesinde cihazı bilgisayara yedeklemelerinin önemli olduğunun altını çizmekte fayda var. İphone 5s de ios 8 güncellemesi için 4.

iOS kablosuz güncellemeleriyle ilgili yardım alın

Normalde 1gb gibi bir yer kaplanıyor. Dolayısı ile programları silerek yaklaşık 5gb yer açılıp, ios 8 kurulumundan sonra appstore den satınalınanlar bölümünden silinen programlar tekrar yüklenebilir. Ben bu şekilde yaptım ve sorun yaşamadım.

Daha sonraki yorumlarım için ad, soyadı, e-posta ve web sitesi bilgilerini tarayıcıya kaydet. Teknoblog Dosya iOS 8 için yeriniz mi yok?

İndirme işlemi uzun sürüyorsa

VPN veya proxy bağlantıları aygıtınızın iOS güncelleme sunucularına bağlanmasını engelleyebilir. Fri Mar 02 Daha sonraki yorumlarım için ad, soyadı, e-posta ve web sitesi bilgilerini tarayıcıya kaydet. Bu noktada özellikle daha fazla kullanılmayan uygulamaların silinmesinin mantıklı olduğunu bir kez daha belirtmekte fayda var. Okullarda 'profesyonel' yönetici dönemi başlıyor.

Güncelleme için alan açmanın yolları. Yedekleyin Cihazı iOS 8 güncellemesine hazırlamadan önce yedeklemek büyük önem taşıyor. Kullanılmayan büyük boyutlu uygulamalardan kurtulun Yedekleme işleminin tamamlanmasının ardından cihazınızda en büyük alanı hangi uygulamaların kapladığını öğrenin.

İçeriği elle silme

Apple yeni iPhone'lara Lightning - 3,5 mm kulaklık jakı adaptörü eklemeyecek. Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz.