Iphone yazılım güncelleme indir

iOS 11 | Manüel Yazılım Güncellemesi İndir | IPSW
  1. iPhone, iPad ve iPod Touch ipsw indirme:.
  2. iTunes ile Güncellemeyi Deneyin.
  3. Ürüne Göre İndirmelere Gözat.

İndir ve Yükle seçeneğine dokunun. Vazgeç'e dokunursanız bir sonraki aşamada ne yapmanız gerektiğini öğrenin.

'iOS Güncelleme Yüklenemedi' Hatası ve Çözümü - Tamindir

Şimdi güncellemek için Yükle'ye dokunun. Bu Gece Yükle'ye dokunursanız yatmadan önce iOS aygıtınızı güç kaynağına takmanız yeterlidir.

iPhone, iPad ve iPod Touch ipsw yükleme:

İndir - macOS High Sierra Birleştirilmiş Güncellemesi. macOS High Güncellemesi. Mac'inizde Yazılım Güncellemesi'ni nasıl kullanacağınızı öğrenin. Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme'ye dokunun. İndir ve Yükle seçeneğine dokunun. iOS'in güncelleme için daha fazla alana ihtiyaç duyduğunu belirten ve .

Aygıtınız gece otomatik olarak güncellenir. Parolanızı bilmiyorsanız ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Kablosuz güncelleme sırasında bir hata görürseniz veya ek alana ihtiyacınız olursa Aygıtınızı kablosuz olarak güncellemeyi denediğinizde bir hata iletisi görürseniz ne yapmanız gerektiğini öğrenin.

  • iPhone ipsw Dosyası İndirme ve Yükleme - Tamindir?
  • snapchat takip edilmesi gerekenler onedio!
  • ücretsiz casus telefon dinleme programı?

Aygıtınızı iTunes'u kullanarak güncelleme iOS aygıtınızda kablosuz olarak güncelleme yapamıyorsanız güncelleme işlemini güvendiğiniz bir bilgisayarda iTunes'u kullanarak tamamlayabilirsiniz. Bilgisayarınıza  iTunes'un en son sürümünü yükleyin.

Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için lütfen şu web sitesine gidin:. Safari'de ve diğer uygulamalarda bağlantılara dokunduktan sonra uygulamaların yanıtsız kalmalarına neden olan bir sorunu giderir.

iOS 10 | Manuel Yazılım Güncellemesi İndir

Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için lütfen şu web sitesine gidin:. Ayrıca geceleri ekranınızın renklerini otomatik olarak renk tayfının daha sıcak tonlarına değiştirerek daha iyi uyumanıza yardımcı olabilecek Night Shift adlı yeni bir özellik kazandırılır.

Hangi Nesilden Olduğun Değil Ne Aradığın Önemli

Yeni özellikler, geliştirmeler ve sorun gidermeler şunları içerir:. Bazı özellikler tüm ülkelerde veya tüm bölgelerde kullanılmıyor olabilir, daha fazla bilgi için şu web sitelerine gidin: Bu güncelleme, MDM sunucusu kullanırken uygulama yüklemenin tamamlanmasına engel olabilen sorun gidermeleri ve güvenlik güncellemeleri içerir. Bu güncellemenin güvenlik içeriği hakkında bilgi için lütfen bu web sitesine gidin: Yardıma mı ihtiyacınız var?

Apple Footer

Güncelleme olduğunu bildiren bir ileti alırsanız Şimdi Yükle'ye dokunun. Bazılarımız da güvenemeyip final sürümün çıkmasını bekliyor. Bu dosyanın indirme süresi internet hızınıza bağlı olarak uzun sürebilir. Bilgisayarınız, güncelleyeceğiniz iOS aygıtındaki Kişisel Erişim Noktasını kullanıyorsa güncelleme işleminden önce bilgisayarınızı farklı bir Wi-Fi ya da Ethernet ağına bağlayın. Güncelleme için yer açın. OTA yoluyla yani iOS cihazınızda Ayarlar — Genel — Yazılım Güncellemesi yolunu izleyerek yazılım güncellemesini yüklemekte sorun yaşıyorsanız iTunes üzerinden güncelleme yapmayı deneyebilirsiniz. Live Photo şimdi iPhone'unuzu kaldırdığınızı veya indirdiğinizi akıllıca sezer, böylece Live Photo bu hareketleri otomatik olarak kaydetmez Unicode 7.

Aygıtınızın uyumlu olup olmadığına bakın. Parolanızı öğrenin Aygıtınızda bir parola ayarladıysanız iOS 11'e güncelleme yapabilmek için parolanızı bildiğinizden emin olun. Parolanızı unuttuysanız yardım alın.

iOS 8.2 Yükleme - iTunes Firmware - 8.3 Downgrade

Apple Kimliğinizle ilgili yardım alın. Güncellemeyi yüklemek için daha fazla alana mı ihtiyacınız var?