Iphone 8 da görüşme kaydı nasıl yapılır


Google Voice uygulaması, iOS kullanıcılarının tek dokunuşla telefon konuşmalarını kaydetmelerine yardımcı olur.

Artık size gelen her aramayı kontrol edebilirsiniz. Konuşma kaydetme, yalnızca gelen aramalarla sınırlıdır.

Bunu yapmak için illa ki jailbreak yapmamız gerekiyor mu? Iphone X için deneyeceğim, herhangi bir problem olur mu?

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Automatic Call Recorder Pro uygulaması iPhone için en iyi telefon kayıt uygulamalarından biridir. Automatic Call Recorder Pro indir.

iPhone’da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yaparım?

Bu uygulamayı indirmek ücretsizdir. Call Recorder uygulamasının çalışma mantığı biraz daha farklıdır. Diğer uygulamalarda normal görüşme yapıp konferans görüşmesine alarak kayıt yapılırken bu uygulamada uygulama üzerinden arama yapılır ve direk olarak görüşmeler kayıt altına alınır. Uygulama arayan kişinin kimliğini gizli tutabildiği gibi farklı bir numaradan aramada yapabilmektedir. Uygulamanın hem demo hem de Pro versiyonu bulunmakta.

iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır?

Uygulamayı yükledikten sonra telefon numaranızı girmeniz ve onaylatmanız gerekiyor. Ülkemizde bir iPhone furyası aldı yürüdü. Ama kullanıcıların tamamı standart müşteriler sadece kamera ve elma müptelası olmuşlar. Ofis ve işlemsel hiçbir program ile işi olmayanlar için yarım elma gönül alma.

Tek yapmanız gereken şey App Store'dan haberde bahsedilen uygulamayı indirmek.

Yenilikler Güncelleme Geçmişi Güncelleme Geçmişi 4. Bugünün güncellemesinin tamamen geliştirilmiş bir TapeACall olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz.

CallRecoder Telefon Görüşmelerini Kayıt Etmek İphone

Çok gelişmiş kayıt, ses çalma kontrolleri, kayıtlar için paylaşım ve diğer şeyler arasında daha istikrarlı bir uygulama. TapeACall'ın ilerlemesi için büyük planlarımız var ve bu sadece birçok harika güncellemeden ilki.

  • Çağrı Kayıt Cihazı;
  • En İyi iPhone Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulamaları.
  • keylogger full programlar.
  • htc arama kaydi silme;
  • facebook sifre kirma yontemi!
  • casus bilgisayar com.
  • iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları Görüşme Kaydetme!

Devam eden iyileştirmeler ve eklemeler ile önümüzdeki haftalarda uygulama güncellemelerini sık sık yayınlayacağız. TapeACall'ı seçtiğiniz için çok teşekkür ederim. Kaydolmayı kolaylaştırmak için iyileştirmeler.

Bu güncelleme, iOS