Iphone 5 görüşme kaydı programı

En İyi iPhone Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulamaları

Automatic Call Recorder Pro indir.

iPhone Ekran Kaydı - iOS 11 Programsız

Bu uygulamayı indirmek ücretsizdir. Call Recorder uygulamasının çalışma mantığı biraz daha farklıdır.

Diğer uygulamalarda normal görüşme yapıp konferans görüşmesine alarak kayıt yapılırken bu uygulamada uygulama üzerinden arama yapılır ve direk olarak görüşmeler kayıt altına alınır. Uygulama arayan kişinin kimliğini gizli tutabildiği gibi farklı bir numaradan aramada yapabilmektedir. Uygulamanın hem demo hem de Pro versiyonu bulunmakta.

App Store Önizleme

Devam eden iyileştirmeler ve eklemeler ile önümüzdeki haftalarda uygulama güncellemelerini sık sık yayınlayacağız. Aynı zamanda kayıt ettiğiniz sesleri E-mail yoluyla hızlı ve kolay bir biçimde istediğinize yollayabilirsiniz. Ayrıca e-posta, iMesaj, Twitter, Facebook ve Dropbox yoluyla kayıtları indirebilir ve paylaşabilirsiniz. TapeACall'u seçtiğiniz için teşekkürler! Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Kwai indir Ücretsiz sosyal video ağı uygulaması.

Uygulamayı yükledikten sonra telefon numaranızı girmeniz ve onaylatmanız gerekiyor. Ücretsiz sürümde telefon görüşmesinin ilk 60 saniyesini dinleyebiliyorsunuz. Pro versiyonun ücreti Sormak istediklerinizi veya görüşme kaydetme sorunlarını yorum kısmından sorabilirsiniz. Iphone da öyle programlar yapsalar çok iyi olurdu.

Iphone dışındaki telefonlara ne güzel uygulamalar var ama ıphone a yok. İlgili İçerikler Yazarın Diğer İçerikleri.

iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır?

Apple Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası. Sadece isminizi girmenizde yeterlidir.

Spam koruması amaçlıdır ve kesinlikle paylaşılmamaktadır. Artı Puan 6 Eksi Puan   Yanıtla. Artı Puan 1 Eksi Puan   Yanıtla.

Çağrı Kayıt Cihazı

Erkeklere özel mutfak sırları. Mutfağınız için seçeceğiniz yemek kitapları karmaşık tariflerden uzak dursunlar. Öğrenciler, yalnız yaşayanlar ve erkekler için yazılan ve basit tariflerden oluşan kitaplar edinin. Bir takım sorunlarda nedeniyle şubat ayında duyurulması beklenen Android 5. Daha önce yüklenebilir olduğunu zaten söylemiştik ama resmi olarak