Casus cihaz bulucu

BÖCEK ARAMA SORU ve CEVAPLARI

"Kamera avcısı"yla korkuya son!

Ağırlığı ise gram arasında değişiyor. Kameranın frekansını değil, optik camını tespit etmekte yardımcı olan diğer çeşitte sinyal bulma özelliği yok.

Frekans ve lazer taraması yaparak gizli casus cihaz tespit edici ürünler

Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, kadın ve çocuk istismarı, hayvanlara yönelik şiddet söylemi içeren yorumlar da yer almaktadır. Anti Böcek Dedektör sayesinde bu gibi şeyleri düşünmek zorunda kalmayacak olası bir durumda böcek kamera veya dinleme cihazlarının yerini tespit edeceksiniz. Duyarlılık ayarını, duyarlılığı azaltmak için  -  yöne doğru çevirirseniz tarama alanı daralacaktır. Kablosuz yayın yapan tüm gizli casus cihazların yerlerini noktasal tespit ederek Örneğin; biri sizden habersiz evinize, aracınıza, iş yerinize veya wc'ye gizli kamera koymuş olabilir. Casus bulucu dedektör  ayrıca, çevreyi tararken meydana gelen sesin oluşturduğu rahatsızlığı azaltmak için sessiz tarama özelliğinede sahiptir. Kablolu veya kablosuz gizli kamera, GPS, izci, dinleyici gibi cihazları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Cihaz yakalanınca SIM karttan izleyen ya da dinleyenin kimliği ortaya çıkar. Casusluk için özellikle kablosuz kameralar tercih edilir.

Bu kameraların frekansı da megahertz ile 2. İlk geldiğinde tek bir ithalatçı, 6 ay boyunca bu kalemlerden 10 bin adet sattı.

Gizli kamera tehlikesinden korunmak isteyenler sayesinde yeni bir pazar doğdu

Bunun gibi ciddi satış yapan ithalatçı vardı. Kalem formatındaki ürünler sadece kameralar için değil, kamera avcısı olarak da üretilmiş durumda. Ancak bu kalem avcıların kamerayı tespit mesafesi ise metrede kalıyor. Ancak ithalatçıların stoğunda en fazla yer tutan ürün grubu, LCD ekranı olmayan sinyal arayıcılar ile lens tarayıcılar oluyor. İthalatçılar LCD ekranlı ürün almak isteyenlere ise seçimlerin yapılacağı haziran ayına gün veriyor.

Gizli Kamera ve Casus Cihaz Bulucu

Cihaz ile ortam tarandığında, odada yer alan gizli kameranın optik camı ne kadar küçük olursa olsun parladığı iddia ediliyor. Ancak, aleti kullanırken kameranın tarandığı açı önemli. Kameranın baktığı yönden taranmazsa cam parlamıyor. VTD Frekans arayarak çalışan bu cihazın 5 saniyeden kısa sürede video frekansını bulduğu söyleniyor. Ayarlanabilir Mhz ayarı sayesinde el ile ya da otomatik olarak frekans taraması yapılabiliyor.

Gizli Kamera ve Casus Cihaz Bulucu

Ayrıca gizli kameranın gösterdiği görüntüyü kullanıcının aynı anda tespit etmesini sağlıyor. Yakınında bu cihazlar çalıştığında kalem ışıkla ikaz veriyor. Casus cihaz avcısı tüm casus alet frekanslarını sürekli tarıyor ve kontrol ediyor.

Işıklı ve sesli uyarı veriyor. Ürünleri şimdi alın, evde inceleyin, memnun kalmazsanız anında iade edin, iade kargo ücretini de biz ödeyelim. Size gönül rahatlığıyla alışverişin keyfini sürmek kalsın. Zengin ödeme seçeneklerinden size en uygun olanını seçin.

Kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler bit güvenlikli ssl sertifikası eşliğinde yapılmaktadır.

Girdiğiniz kart bilgilerini biz dahil kimse göremez. Bilgiler tamamen sizin ve bankanızın arasında şifrelenerek iletilmektedir. Hergünyeni'de sürpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız.

Sepetinize istediğiniz kadar ürünü eklersiniz sabit tek kargo ücreti ödersiniz. Sabit kargo ücretimiz 4. Üstelik TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava. Frekans Göstergeli Verici Tespit Cihazı Pro Kablosuz yayın yapan her türlü vericiyi tespit edebilen ve aynı zamanda lcd ekranında frekansını ve yayın şiddetini gösteren profesyonel kablosuz yayın tespit edici bir anti casus cihazdır. Gizli Kamera ve Böcek Tespit Cihazı Farklı şekillerde çalışan ortam ve telefon dinleme cihazları ile gizli kameralar için ayrı ayrı tarama tespit cihazları kullanmanıza gerek yok.

Hassas Böcek Bulucu Hassas tarama yaparak ortamdaki casus dinleme cihazlarının ve kablosuz gizli kameraların tam yerini tespit edebilen profesyonel casus tespit cihazıdır.

Profesyonel Casus Bulucu Dedektör

Kablosuz Sinyal ve Kamera Lens Dedektörü Lazerli lens taraması ve kablosuz yayın taraması yaparak ortamda bulunan kablolu ve kablosuz gizli kameralar ile dinleme cihazlarının yerini tespit edebilen anti casus kablosuz sinyal ve kamera tespit cihazını Mini Dedektör Kablosuz gizli kameraları ve casus dinleme cihazlarını tespit edebilen en küçük tarama cihazıdır. Mini Full Bant Casus Böcek ve Kamera Bulucu Aktif lazer tarama ve pasif tarama yaparak ortamdaki gizli kamera ve dinleme cihazlarını tespit edebilen bu full bant mini anti casus verici tespit cihazı sayesinde gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Mini Kamera ve Verici Dedektörü İzlenildiğinizden veya dinlenildiğinizden şüphe mi ediyorsunuz?