Iphone 6s görüşme kayıt programı

iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır?

Ayrıca e-posta, iMesaj, Twitter, Facebook ve Dropbox yoluyla kayıtları indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

 1. telefonla görüşme kaydetme!
 2. .
 3. telefon no sorgulama turktuccar.
 4. iPhone'da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yaparım?.
 5. android telefonda internet geçmişini görme?

Edigin Çağrı Kaydedici, bulut üzerinden gelen ve giden aramalarınızı kaydeden Apple iPhone için bulut tabanlı bir çağrı kaydedicisidir. Uygulama, çağrılarınızın kaydedilebilmesi için mobil çağrılarınızı veri merkezleri üzerinden yönlendirmek için bulut tabanlı hizmetleri kullanır.

Çağrı buluta kaydedildikten sonra, devam edin ve kaydı araştırın, oynatın ve indirin. Ne yazık ki, uygulamayı kullanabilmeniz için bir Edigin hesabına ihtiyacınız olacaktır. Sanırım bazı ülkelerde yasadışı olduğu için uygulama bir sözleşme imzalamanızı istiyor.

iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları Görüşme Kaydetme

Edigin Call Recorder — Apple iTunes. Uygulama her ay 20 dakikalık ücretsiz kayıt sunuyor ancak daha fazla istiyorsanız bir uygulama içi satın alma yapmanız gerekecek. Uygulama bir dizi özellik getiriyor; kayıtları kopyalama, bulutta kaydetme, kayıtları sosyal medyada paylaşma, dikte hizmetleri için uygulama kullanma becerisi var.

Call Recording by NoNotes.

App Store Önizleme

Aynı çağrı kaydedicisinin bulunduğu iPhone için tüm çağrı kaydedicileri ile kolayca karıştırılabilirsiniz. Bu başka bir çağrı kaydı uygulaması ama sadece VoIP sunucusu üzerinden yapılan giden aramaları kaydediyor.

Please enter your comment! Uygulama arayan kişinin kimliğini gizli tutabildiği gibi farklı bir numaradan aramada yapabilmektedir. Özellikle Samsung Note 7'nin bu tür bir olaya karışmış olması durumun ne kadar ciddi olduğuna bir Ayrıca e-posta, iMesaj, Twitter, Facebook ve Dropbox yoluyla kayıtları indirebilir ve paylaşabilirsiniz. Telefon görüşmelerinde sesleri kaydetmek için uygulama kullanmanız gerekmektedir. Bazen telefonla konuşurken karşıdakinin sesini kaydetmek isteyebiliriz.

Kayıt özelliği ücretsiz ancak yaptığınız VoIP aramaları için ödeme yapmanız gerekecek. Bir ara sıra şakaya iyi geldi değil mi?

Yapılan aramalar, bir WiFi veya 3G bağlantısına sahip olduğunuzda daha iyi olur. Aynı zamanda sesli notlar kayıt ederek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kullanımı kolay ve basit arayüzü ile işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

iPhone Kullanıcıları Neden İki Farklı Arama Cevaplama Şekli Görüyor

Programı açtığınızda kırmızı bir buton yardımı ile basit bir şekilde kayıt işlemini başlatabilirsiniz. Aynı zamanda kayıt ettiğiniz sesleri E-mail yoluyla hızlı ve kolay bir biçimde istediğinize yollayabilirsiniz.

Ses Kayıt Programı (Cihazı)

Karşı tarafı bilgilendirmeden veya gizlice yaptığınız kayıtlar sizi yasal durumlarla karşı karşıya bırakabilir. Bu gibi yasal durumlardan web sitemiz sorumlu değildir.

 • .
 • facebook liste takip ettirme hilesi.
 • jailbreak yapmadan ifile!
 • google maps cep telefonu sinyali takip programi.
 • ace yerini bulma.
 • ?

Please enable JavaScript to submit this form. Başlıklar 1 iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları 1.

Konumuz için inceleyeceğimiz program ise ses ve görüşme kayıt programları olacak. iTalk Recorder programını kullanarak iphone cihazınızdaki görüşmeleri . bilgi edinin. Ses Kaydedici (Sesli Notlar) yazılımını indirin ve iPhone, iPad ve iPod touch'ınızda keyfini çıkarın. Şimdiye kadarki en kolay kayıt uygulaması!.

Call Recorder — IntCall 1. Başlığımızda da belirttiğimiz gibi bu yazımızda iPhone kullanıcıları için yapmakta olduğumuz bir konuşmayı nasıl ses kaydına alırızı anlatmaya çalışacağız. Ancak detaylara girmeden önce eğer başınız dertte ise ve bir ses kaydını almak için geç kaldıysanız mahkeme kararı ile kişi ile yaptığınız görüşmelere ulaşabilir ve hakkınızı arayabilirsiniz.

İphone için Ses ve Görüşme Kayıt Programları

Android işletim sistemi kullanan Samsung, LG gibi modellerde bu durum doğrudan yapılıyorken iPhone için alternatif yollar denemek gerekiyor. Bu yüzden diğer telefonlarda basitçe yaptığımız bazı işlemleri iPhone telefonlarımızda yapmamız güç olabiliyor. Fotoğraf aktarmak, mp3 indirmek gibi…. Ses kaydına dönecek olursak, bunun için bir uygulama indirmemiz gerekiyor. Uygulamanın ücretsiz versiyonları ya da Tükçe olanları da mevcut ancak Call Recorder — IntCall kadar güvenilir ve gerçekten ihtiyaçlarınızı karşılar mı deneyerek görebilirsiniz.

Sürekli kendini geliştiren uygulama ilk önce iPhone 4 için çıkmıştı ve şimdi iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 7 için de versiyonları mevcut. Call Recorder — IntCall iphone için indirmek ve uygulama hakkında, nasıl kullanılır, nasıl kayıt yapılır, karşı tarafa belli etmeden kayıt yapmak mümkün müdür tüm detayları ile bilgi almak için aşağıdaki konumuza göz atabilirsiniz.

İphone için Ses ve Görüşme Kayıt Programları

Kwai indir Ücretsiz sosyal video ağı uygulaması. Twitter mesaj dizileri kolayca nasıl blog yazısı gibi okunur?

Gökhan Oğlakçıoğlu - Mar 21, 0.