Arama ve sms engelleme programi


Number adlı Android uygulaması sayesinde istemediğiniz numaralardan gelen aramaları ve mesajları engelleyebilirsiniz.

Arama ve SMS Engelleyici

İstenmeyen çağrılara karşı güvenli bir koruma sağlayan Call Blocker uygulaması, bir dosyadan ya da listeden kara liste numaralarını içe veya dışa aktarmanızı sağlıyor. Spam çağrıları tanımlama ve engellemek için birçok özellik sunan Whoscall uygulaması oldukça temiz bir tasarıma sahip. Gelen çağrılar hakkında bilgi vermek için iletişim bilgileri kartı sunan uygulama oldukça güçlü bir çözüm diyebilirim.

İstenmeyen Arama ve Mesajları Engellemek İçin 10 Uygulama

Blacklistcall Blacklistcall uygulaması spam içerikli mesajlardan ve çağrılardan korunmanızda yardımcı oluyor. Virüsler, casus yazılımlar, truva atları ve diğer tehditlere karşı koruma sağlayan uygulama, mobil cihazlarınızda çok yönlü bir güvenlik sunuyor.

 • Calls Blacklist.
 • İstenmeyen arama ve mesajları engellemek;
 • ebeveyn kontrolü bebek bisikleti;
 • whatsapp konusmalari takip.
 • Android Telefonlarda SMS Engelleme.

İstenmeyen çağrılar ve mesajları engellemek için bizim seçtiğimiz uygulamalar bu şekilde. Bu konuda sizin de önerebileceğiniz uygulamalar varsa bizlerle yorum bölümünden paylaşmayı unutmayın. Android Cihazımda Numaraları Nasıl Engellerim?

Call Blocker Free

Calls Blacklist Oldukça hafif bir uygulama olan Calls Blacklist uygulaması, çağrıları hızlı bir şekilde engellemenize ve istenmeyen mesajları filtrelemenize olanak sağlıyor. Tek bir tıklamayla engellemeyi etkinleştirme ve devre dışı bırakma Numaraları rehberden, arama kaydından, mesajlardan veya elle ekleyerek engelleme, Belirli numara aralığını engelleyebilme ile başlayanlar gibi , Güvenilir liste oluşturma, Engellenen aramalar ve mesajlar günlüğü.

Truecaller Truecaller, spam aramaları önlemenize yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Ülkemizde her ne kadar 1 Mayıs tarihi itibariyle spam iletiler göndermek suç olsa da rahatsız edici mesajlardan tamamen kurtulmuş değiliz.

Çeşitli GSM operatörleri, bankalar ve siyasilerden gelen aramalar da maalesef son bulmayacak gibi görünüyor. Neyse ki tamamen çaresiz değiliz.

 1. safari arama geçmişi görme?
 2. keylogger türkçe!
 3. facebook hackleme android.

İstenmeyen arama ve mesajları engellemek için Android işletim sistemli akıllı telefonunuza bu 10 uygulamadan birisini yüklemeniz yeterli olacaktır. İstemediğiniz bir arama aldığınızda bu numarayı listenize hemen dahil edebilir ve sonrasında rahatsız edilmekten kurtulabilirsiniz.

En Iyi Arama Engelleme Programı Hangisi ? - MaxiCep

Uygulamanın tek eksiği engellenen numaralar listesini farklı akıllı telefonlara taşıma özelliği sunmaması. Call Blocker Free aracılığıyla istenmeyen arama ve kısa mesajlar kolayca engellenebilmekte. Araç özelleştirilmiş engelleme modları da sunuyor.

Yenilikler

Number adlı Android uygulaması sayesinde istemediğiniz numaralardan gelen aramaları ve mesajları engelleyebilirsiniz. İstenmeyen arama listeleri oluşturma seçeneği mevcut. Ne yaparsanız yapın, telefon görüşmeleri dalıp olmayacaktır. İstenmeyen herkesi kendi karalistenize ekleyebilecek en iyi ve en kaliteli Arama ve SMS engelleme aracına erişmek için yalnızca indir butonuna basın. Teknoloji Blogu Yazarı Gökhan Darcan. Çağrı ve SMS engelleme.

Çağrı ve SMS engelleme. Basit ama etkili arama engelleme.

Android Türkiye

Truecaller - Arayan Kimliği. True Software Scandinavia AB.

sms block, sms mesajlarını engelle, reklam sms lerini engelle, istenmeyen mesajlar, bahis siteleri

Truecaller'ı kullanarak kimin aradığını görün ve arama ile SMS'Leri engelleyin. İstenmeyen çağrıları sizin için reddeder! Can sıkıcı ve istenmeyen aramalara ve SMSlere güle güle deyin.

 • En Iyi Arama Engelleme Programı Hangisi ?!
 • android casus yazılım nasıl yüklenir.
 • Arama ve SMS Engelleyici indir.
 • snapchat de takip.
 • keylogger indir turkhackteam?
 • Arama ve SMS Engelleyici.