Iphone yazılım geri yükleme nedir

iCloud: iOS aygıtlarını iCloud‘dan geri yükleme veya ayarlama

Aygıtınızı önceden ayarladıysanız, yedeklemenizden geri yüklemek üzere bu adımları uygulayabilmeniz için  aygıtın tüm içeriğini silmeniz  gerekir.

iTunes ile iPhone ve iPad'i Sıfırlama ve Geri Yükleme

Uygulamalar ve Veriler ekranını görene kadar ekrandaki kurulum adımlarını izleyin ve ardından iCloud Yedeklemesinden Geri Yükle seçeneğine dokunun. Apple Kimliğiniz ile iCloud'a giriş yapın.

Her birinin tarihine ve boyutuna bakarak en uygun olanı seçin. Yedeklemeyi seçmenizin ardından aktarım başlar. Daha yeni bir iOS sürümünün gerektiğini belirten bir ileti görürseniz güncellemek için ekrandaki adımları uygulayın. Ekranda, güncellemenize yardımcı olacak adımları görmüyorsanız  ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Sizden istendiğinde, uygulamalarınızı ve satın aldıklarınızı geri yüklemek için Apple Kimliği hesabınızla giriş yapın.

iPhone, iPad veya iPod'unuzu fabrika ayarlarına döndürme

Birden çok Apple Kimliği kullanarak iTunes veya App Store içeriği satın aldıysanız her iki kimlikle de giriş yapmanız istenir. Parolanızı hatırlamıyorsanız Bu Adımı Atla'ya dokunabilir ve daha sonra giriş yapabilirsiniz.

  • telefon görüşmesi kayıt cihazı?
  • Bir iCloud yedeklemesinden yeni bir aygıt ayarlama.
  • Güncelleme ve geri yükleme, iTunes Yardım.
  • Yeni Başlayanlar.
  • iphone casus kamera?
  • iPhone geri yükleme hatası | Bu hatayı alıyorsanız dikkat! - Teknoloji Haberleri.
  • ücretsiz facebook hack programı indir!

İnternet bağlantısını kesmeyin ve bir ilerleme çubuğunun görünüp tamamlanmasını bekleyin. Yedeklemenizin boyutuna ve ağınızın hızına bağlı olarak ilerleme çubuğunun tamamlanması birkaç dakika ila bir saat sürebilir. Wi-Fi bağlantınızı çok erken keserseniz bağlantı yeniden kurulana kadar ilerleme duraklatılır.

Bir iCloud yedeklemesinden geri yükleme yapma

Yeniden başlatıldıktan sonra aygıtınızın bağlı olmasını sağlayın ve bilgisayarınızla eşzamanlanması için bekleyin. Mac kullanıyorsanız oluşturduğunuz yedeklemeyi Kontrol tuşuna basarak tıklayın ve Arşivle'yi seçin. Ancak Apple'un bu konuda kendince çözümleri var elbette. USB bağlantılarınızı kontrol edin Hata , veya 'ü görüyorsanız bu adımları kullanın. Manuel olarak yedekleme yapma hakkında hemen bilgi almak için bkz. Aygıtınızı önceden ayarladıysanız, yedeklemenizden geri yüklemek üzere bu adımları uygulayabilmeniz için  aygıtın tüm içeriğini silmeniz  gerekir.

Artık kurulumu tamamlayabilir ve aygıtınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Mevcut bilgi miktarına bağlı olarak uygulamalar, fotoğraflar, müzik gibi içerikler ve diğer bilgiler sonraki birkaç saat veya gün boyunca arka planda geri yüklenmeye devam eder. İşlemin tamamlanması için sık sık Wi-Fi ağına veya güç kaynağına bağlanmaya çalışın.

Beta yazılımına güncellemeden önce aygıtınızı hazırlama

Güncelleme veya geri yükleme sırasında iOS aygıtınızın bağlantısı kesilirse ya da iTunes aygıta geri yükleme yapılması gerektiğini bildiremezse aşağıdaki iletilerden birini görebilirsiniz:. Bilinmeyen bir hata oluştu 9.

Aygıtınızı bir iTunes yedeklemesinden geri yükleme

iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı bir yedeklemeden geri yükleme iOS aygıtınızın yazılımının çok eski olduğunu belirten bir ileti görürseniz ne yapmanız . Özet bölümünde [Aygıta] Geri Yükle'yi tıklayın. Onaylamak için tekrar Geri Yükle'yi tıklayın. iTunes aygıtınızı siler ve en son iOS veya iPod yazılımını yükler.

Bilinmeyen bir hata oluştu Aygıtınızı yeniden başlamaya zorlayın: Aygıtınızı USB kablosu kullanarak bilgisayarınıza bağlayın. Güncelleme yapabiliyorsanız ancak aygıtınız kurtarma modunda başlatılıyorsa yukarıdaki adımları tekrar uygulayın. Geri yükleme tamamlandıktan sonra, aygıtınızı bir yedekleme üzerinden ayarlamanız gerekir.

Güncelleme sırasında hata görmeye devam ederseniz: Mac'iniz veya PC'niz için güncellemeleri kontrol edin.

Apple Yazılım Güncelleştirme Rehberi IOS11 ve IOS12 Nasıl Yüklenir?

Bir güncelleme için bilgisayarınızı yeniden başlatırsanız bilgisayarınız yeniden başladıktan sonra güncellemeleri tekrar kontrol edin.