Çağrı kaydedici pro


Arama Kaydedici Pro

Arama Kaydedici Pro v FULL APK, siteden aldığım isteklerden dolayı ekleme gereksinimi duyduğum hepinizin işine yarayacağını düşündüğüm mükemmel. ÖNEMLİ: Cihazının arama kaydını desteklediğinden emin olmak için lütfen önce ücretsiz sürümü messemfuardekor.comğiniz telefon aramasını kaydedin ve hangi aramayı.

ACR Görüşme Kaydedici, en iyi görüşme kaydedici uygulamalardan biridir. Kolay kullanıma sahip ara yüzü ile son derece başarılı özelliklere sahiptir. ACR Görüşme Kaydedici uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Çağrı Kaydedici Pro Ücretsiz

Arama Kaydedici de son derece başarılı görüşme kaydedici uygulamalarından biridir. Kullanımı kolay ve hafif ara yüzünün yanında sunduğu özellikler ile çokça tercih edilmektedir. CallX Arama Kaydedici uygulamasını indirmek için buraya tıklayın. Call Recorder çok profesyonel bir arayüz ve mükemmel özellikler sunmuyor.

Otomatik Arama Kaydedici Pro

Ancak basit ve işlevini iyi yapması nedeniyle en iyi görüşme kaydedici uygulamalardan biri olabilir. Call Recorder uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

21 yorum - “Android ile Görüşme Kaydetme”

Görüşmeleri kaydetmek sizler için olumlu olabilir ancak karşınızda konuştuğunuz kişinin şikayetçi olması durumunda yasal bir sorumluluk altına girebilirsiniz. Telefon görüşmelerini kaydetmek, örneğin telefon üzerinden yapılan röportajlarda büyük fayda sağlayabilir.

  • telefonda sevgilim takip etme?
  • Android ile Görüşme Kaydetme.
  • ;
  • .
  • arama kaydedici pro apk arşivleri ANDROID OYUN CLUB;

Ancak karşı tarafın onayını almadığınız durumlarda yasal olmadığı için bu uygulamaları kullanmayı önermediğimizi belirtelim. Yeni teknoloji ve girişimleri başarılı şekilde takip eden Caner, yeni nesil mobil teknolojilere ve Android'e karşı beslediği ilgiyle birlikte, deneyimlerini sizlerle paylaşıyor. Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

İstediğiniz telefon aramasını kaydedin ve hangi aramayı saklayacağınızı seçin.

Yenilikler

Kaydedilecek aramaları ve göz ardı edilecek aramaları belirleyebilirsiniz. Kaydı dinleyebilir, notlar ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Bu uygulamayı şununla paylaş

Her şeyi kaydet varsayılan - Bu ayar, göz ardı edilmek üzere önceden seçilmiş kişiler dışındaki tüm aramaları kaydeder. Yanlış anlamadı isem bu son sürüm güncellemeler ile arama kaydının önüne geçme çabası varmış ki bir rivayet olduğuna inanıyorum kendi tecrübelerimden yana üst segment tüm cihazlarda kayıt altına alabiliyorken bir gm 5 plus yada huewai vs cihazlarda bu sonuçsuz kalıyor kendi sesisimiz net ve yüksek kayıt olurken karşı taraf kesik ve çok kısık yani duyulamayacak türden bir kayıt var. Her şeyi kaydet varsayılan — Bu ayar önceden göz ardı edilecek olarak ayarlanan kişiler haricindeki bütün aramaları kaydeder. Popüler Haberler 1 PES demo nasıl indirilir? İstediğiniz üç farklı biçimde aramaları kaydetmenize izin veren bu uygulamaya en iyi özelliği koyduk, dosya türünüzü 3gp, Amr veya Wav olarak kaydetmek istiyorsanız el ile seçebilirsiniz. Kaydı dinleyin, not ekleyin ve paylaşın. Daha Fazla Bilgi Edinin.

Google Drive entegrasyonu Android 3. Arama kaydının belli bazı telefonlarda çalışmadığını ya da düşük kalite ile sonuçlanabileceğini lütfen unutmayın.

Çağrı Kaydedici Pro Ücretsiz Android - Aptoide için APK indir

Bu yüzden uygulamayı satın almadan önce ücretsiz sürümünü denemenizi tavsiye ediyoruz. Herhangi bir kaydetme sorunu ile karşılaşırsanız, farklı bir ses kaynağından ya da otomatik açık hoparlör modunda kaydetmeyi deneyin. Kaydedilen aramalar Gelen kutunuzda saklanır.

Kaydedilen aramaların saklanacağı klasörün yerini SD kart olarak da değiştirebilirsiniz. Gelen kutusunun boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Arama Kaydedici Pro

Saklanmış aramaların sayısı sadece cihazınızın hafızası ile sınırlıdır. Konuşmanın önemli olduğuna karar verirseniz, onu kaydedin ve Saklanmış Aramalar klasöründe muhafaza edin. Önemli değilse, yeni aramalar gelen kutusunu doldurduğunda eski kayıtlar otomatik olarak silinecektir. Aramadan sonra üzerinde çeşitli seçeneklerle hemen belirecek bir Arama Özeti Menüsünü etkinleştirebilirsiniz.

Kayıtları kişilere, telefon numaralarına ya da notlara göre arayabilirsiniz.