Ebeveyn koçluğu sertifika programı

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ EBEVEYN VE AİLE KOÇLUĞU SERTİFİKA PROGRAMI

Öğretmenler, Eğitim kurumu yöneticileri, Psikolojik danışman-rehber öğretmenler, eğitim koçluğu branşında uzmanlaşmak isteyen koçlar,bireysel gelişim alanında uzmanlaşmak isteyenler.

Eğitim Koçluğu (Öğrenci-Aile Koçluğu )Sertifika Programı (Hafta içi)

Eğitim kurumlarının mevcut sistemlerini güncel hale getirir Öğenci velilerinin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verir Yeni çağın eğitim sisteminde koç-öğretmene niçin ihtiyaç var? Koç-öğretmen, öğrenciye zihnini etkin şekilde kullanmanın anahtarını verir. Koç-öğretmen, başarılı sonuçlara odaklanır. Öğrenciyi de başarılı sonuçlara odaklar.

Arama formu

Koç- öğretmen, çözümü öğrenciye bulduran yol arkadaşıdır. Koç-öğretmen, güçlü soru sorarak, öğrenmeyi hızlandırır. Koç-öğretmen, öğrencinin nasıl daha kolay öğrendiğini bilir ve dersini buna göre işler. Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir.

 • casus hoogbegaafd kind.
 • telefon ebeveyn kilidi;
 • Yazı dolaşımı.
 • android görüşme kayıt türkçe?
 • cepten takip kitabi.
 • telefondan numara takip;
 • EĞİTİM TARİHİ.

Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Neden Yıldız Gelişim Akademisi: Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız. Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 63 33 veya 0 07 07'den iletişime geçebilirsiniz.

 • casus telefon nasil anlasilir?
 • ÖĞRENCİ KOÇLUĞU SERTİFİKASI - ÖĞRENCİ KOÇLUĞU EĞİTİMİ.
 • casus programı nasıl yüklenir.
 • casus bilgisayar 007 download gezginler!
 • spy mesaje facebook.
 • Aile Ve Yaşam Koçluğu Sertifika Programı - Uzaktan Eğitim - Marmara Enstitü.

Sizi aramamızı isterseniz iletişim formu nu doldurmanızı rica ederiz. Güvenli ödeme sayfamızdan online kredi kartı ile peşin veya  9 taksitle  ödeme yapılabilmektedir.

https://ileriegitim.com/wp-content/uploads/2018/02/ileri-egitim-banner-logo.png

Eğitim bitiş tarihinden 30 iş günü içerisinde sertifikanız vermiş olduğunuz adrese kargo ile ulaştırılır. Eğitim Günleri Haftanın her günü. Çocukların kapasitelerini aşarak yüksek bir beklenti içine girmektedirler. Öğretmenler, Eğitim kurumu yöneticileri, Psikolojik danışman-rehber öğretmenler, eğitim koçluğu branşında uzmanlaşmak isteyen koçlar,bireysel gelişim alanında uzmanlaşmak isteyenler. Hafta içi - Hafta sonu. Psikoaktif Eğitim Hizmetleri Tel:

Ödeme yapıldıktan sonra  psikoaktif gmail. Ödeme onaylandıktan sonra eğitime kaydınız yapılarak, uzaktan eğitime giriş şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir. Havale ile ödeme yapmak için ücret aşağıdaki hesaba peşin olarak yatırılacaktır: TR 82 Ücret yatırılırken  ad-soyad  ve  eğitim adı  belirtilmelidir.

Ödeme yapıldıktan sonra mutlaka psikoaktif gmail. Eğitim İzmir'de  örgün   yüz yüze ve tüm Dünya'dan  uzaktan   online eğitim şeklinde alınabilmektedir.

Öğrenci Koçluğu Eğitimi ve Aile Koçluğu Eğitimi

Uzaktan eğitime hemen katılabilirsiniz ve dersleri almaya başlayabilirsiniz. Tarihler yukarıda ilan edilmiştir. Uzaktan eğitimde dersleri istediğiniz gün ve saatte izleyebilirsiniz. Haftaiçi, haftasonu, gündüz veya akşam istediğiniz zaman online olarak dersleri izleyebilirsiniz. Uzaktan eğitimde dersleri istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz. Örgün eğitime katılanların da ders videolarını eğitim sonrası izlemeleri mümkündür. Eğitimi belirtilen süreden önce tamamlarsam sertifikamı daha önce alabilir miyim?

İngiltere firması ve Psikoaktif işbirliği ile gerçekleştirilmektedir. Amerika Birleşik Devletlerinde ve diğer ülkelerde bizim sertifikamız ile çalışan doğum koçları vardır. Örgün eğitimde sertifikanızı eğitim bitiminde alabilirsiniz.

Uzaktan eğitimde, eğitimi tamamladığınızda sertifikanızı alabilirsiniz. Öncelikle  Başvuru Formu  doldurmanız gerekir. Ardından ödeme yaparak kesin kayıt olmuş olursunuz. Ödeme işleminin yapıldığı gün uzaktan eğitime giriş bilgileri gönderilir ve eğitimi izlemeye başlarsınız.