Bilgisayar kontrolü

Beyinle bilgisayar kontrolü

Bu şekilde ilk aşamada kullanıcının cep telefonu bilgisayara mouse olarak bağlanmış olur. Bilgisayar ve akıllı telefonun karşılıklı IP adresiyle eşleşmesiyle uzaktan telefondan bilgisayar kontrolü sağlaması, kullanıcının yerinden kalkmadan, tam kontrol avantajını elde etmiş olduğunu gösterir.

Sadece mouse ile kontrol değil, klavye ve klavyenin tüm opsiyon imkanları kullanılabilir.

Bilgisayarı Android Telefonla Uzaktan Kontrol Etmek

İşinize odaklanın , çalışma koşullarını sağlamaya değil Sorunları uzaktan giderin veya müşterileri ve çalışma arkadaşlarınızı karmaşık işlemlerle uğraşmadan veya zahmetli hazırlık süreleri harcamadan bir araya getirin. Tablet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler. Haberler Gündem Haberleri Beyinle bilgisayar kontrolü. Please enter your name here. Uzaktan Erişim basit ve güvenli Tüm dünyadaki cihazlara VPN'e ihtiyaç duymadan hızlı ve güvenli bir biçimde bağlanın. Her seferinde bu parolayı kaydetmek istemiyorsanız, bu parolanın üzerine tıklayarak kalıcı bir parola da belirleyebilirsiniz. Bilgisayarı Android telefonla uzaktan kontrol etmek mümkün.

Örneğin, Shift, Alt — AltGr, Delete fonksiyonları, Remote Control Connection uygulaması sayesinde, bilgisayar üzerinde yapılan neredeyse tüm işlemlerin aynı şekilde akıllı telefon aracılığıyla uzaktan kontrol sistemiyle uygulanabilir. Bir sunum yaparken, film izlerken ya da bilgisayar yanında değilken, kullanıcının tercihine göre ihtiyaç duyulan tüm işlemler yapılabilir. Rehber Windows 10 Android Haberler Reklam.

Flash Bellek Dosyalarını Kurtarma: Tablet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler. Google Chrome Açılmıyor Çözüm. Please enter your comment! Please enter your name here.

Yenilikler

You have entered an incorrect email address! Merter Çakır - Tem 15, 0.

Bilgisayarı Android Telefonla Uzaktan Kontrol Etmek - Akıllı Telefon

Hemen altında da yazılımı her yeni başlattığınızda değiştirilen geçici bir parola var. Her seferinde bu parolayı kaydetmek istemiyorsanız, bu parolanın üzerine tıklayarak kalıcı bir parola da belirleyebilirsiniz. Kalıcı bir parolayı belirlemenizi öneriyoruz. Aksi takdirde, sizin isteğiniz olmadan, uzaktaki bilgisayarın yeniden başlaması durumunda geçici yeni parolayı bilmediğiniz için maalesef erişiminiz olmayacak. Asıl önemli olan şey, uzaktan erişmek istediğiniz bilgisayarın kimlik bilgisi.

Bunun için IP adresi veya başka şeylerle uğraşmanıza hiç gerek yok.

Kendi bilgisayarınızda olduğu gibi, erişeceğiniz bilgisayarda da kalıcı parola oluşturmanızda fayda var. Geçici parola kısmına dokunduğunuzda çıkan seçenekler arasından en alttakini seçtiğinizde, yukarıdaki gibi bir ekran sizi karşılıyor ve kalıcı parola belirliyorsunuz. Şu anda her iki bilgisayara da TewmViewer kuruldu ve her iki bilgisayarın ID ve parolalarını biliyoruz.

Bilgisayarı Uzaktan Kontrol Etmek

Bir sonraki adımda asıl operasyona geçebiliriz. Bu kısmın altında bazı seçenekler olduğunu göreceksiniz. Şimdi bunların neler olduğuna bakalım.

  • Özellikler.
  • gps telefon takip.
  • Düşünce gücü ile bilgisayar kontrolü gerçek! - Galeri - CHIP Online?

Bilgisayarın kontrolünü tamamen sağlar. Anlık görüntü eşliğinde bilgisayarı kontrol edebilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz bilgisayarın görüntüsünü karşı tarafa iletir ve sunum yapmanıza olanak sağlar. FTP yazılımlarından alışık olduğunuz bir ekranı karşınıza çıkarır.

Hızlı Bağlantılar

Her ne kadar taşınabilir cihazlar oldukça gelişmiş olsa da, masaüstü bilgisayarınızın performansını ve işlem gücünü yanınızda taşımanız her. Emotiv System adlı bir şirket tarafından geliştirilen bir kask sayesinde artık oyunları klavye ya da joystickler olmadan oynayabilir ya da robot veya uzaktan.

Görsel bir kontrol olmadan sadece dosya sistemlerini görürsünüz. Bu, erişeceğiniz bilgisayara TemViewer kurduktan sonra belirlediğiniz kalıcı paroladır. Girişten hemen sonra ise sizi bir ekran karşılayacaktır.

6 yorum - “Bilgisayarı Uzaktan Kontrol Etmek”

Hem de tanıdık bir ekran. Uzaktaki masaüstünüz artık karşınızda. Uzaktaki bilgisayarınızdan sadece dosya transferi yapacaksanız, görüntüye gerek kalmadan erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu alanda birden fazla dosya ve klasörü seçebiliyorsunuz. Net ofisindeki bilgisayarımızda bulunan dosyalara erişmek ve video düzenleme gibi çok yüksek performans gerektiren işlemleri hızlıca yapmak için uzunca bir süredir kullanıyoruz. Yazılım, aynı zamanda Windows 7 ile de uyumlu. Eğer yavaş bir bağlantınız varsa ve uzaktaki bilgisayarınızı görsel olarak yönetiyorsanız, hem görüntü kalitesini düşürebiliyor hem de uzaktaki bilgisayarın görsel efektlerini de kapatabiliyor.

Sizin için önemli olan, o bilgisayarı en hızlı şekilde kontrol edebilmek olduğundan dolayı görsel netlikten az da olsa feragat edebiliyor olmalısınız. Uzaktan erişim sağladığınız bilgisayarlar arasında sohbet etme penceresi de bulunuyor. Bu sayede, iletişim konusunda da önemli bir avantaj elde edilmiş olunuyor. Bu özelliklerin çoğu, Windows ile beraber gelen uzaktan erişim aracında bulunmuyor. Erişim seçeneklerini de düzenleyebiliyorsunuz.