Bilgisayarda silinen geçmişi görme

Chrome silinen geçmişi geri getirme

Bazı görseller, uygulamanın sürümüne göre farklılık gösterebilir. Fakat genel mantık olarak programın kullanımı aynı şekilde. Bu iki  arama metodu  sayesinde aradığınız dosyaya çok daha rahat ulaşabilirsiniz. Aynı  sekmede ,  silinmemiş  dosyalar için tarama yap kutucuğunu işaretlerseniz formatlanan hard diskinizde bulunan verileri de taratabilirsiniz.

 • wordpress arama kaydetme.
 • silinen internet geçmişini görme?
 • Chrome silinen geçmişi geri getirme » Sayfa 1 - 1?

Tarama  sihirbazı  size her zaman aradığınız kadar detaylı sonuçlar vermez. Eğer aradınız dosyayı burada bulamadıysanız, programı manuel yolla kullanabilirsiniz. Ekranın  sol üst köşesinden, tarama yapacağınız sabit sürücüyü seçin. İsterseniz  makinenizde  bulunan tüm diskleri aratabilirsiniz ancak bu işlem saatler sürebilir. Sürücü seçiminin yanında bulunan menüden ise, bulmak istediğiniz dosyanın seçin.

Resimler , müzik, belgeler,  görüntü ,  sıkıştırılmış  dosyalar ve hatta elektronik postalar bile program sayesinde taranabiliyor. Bu ayarları yaptıktan sonra tarama işlemini başlattın. Program bulduğu dosyaların, hangi zamanda silindiğini ve kurtarılma şansınızı ayrıntılı şekilde kullanıcıya anlatıyor.

Dosyanızın  başına ne geldiğini öğrenmek için ekranın sol kısmında bulunan,  linklerden  birine tıklayın. Daha sonra ise  sağ kısımda  bulunan sekmelerden, bilgi adlı olanı seçin. Burada,  bulduğunuz  dosyaların başına neler geldiğini görebiliyorsunuz. Şu anda aradığınız dosyanın nerede olduğunu ve  üstüne  hangi yeni verilerin yazıldığını buradan bakabilirsiniz. Yanında  yeşil  olan dosyaları açıkça kurtarabilirsiniz.

Kurtarmak istediğiniz dosyanın üzerine tıklayın daha sonra ise ekranın altında bulunan kurtar tuşuna basın. Program  sizden dosyayı kurtarmak için sizden bilgisayarda bir yer seçmenizi isteyecek. Kendinize masaüstünde yeni bir dosya açarsanız kurtarılan verileri daha rahat bulursunuz. Birden  fazla  dosya kurtarmak için ise ekranda sağa tıklayın ve  parlayan  dosyaları kurtarı seçin. Programın  en etkileyici özelliğini bu maddede anlatacağız.

Bilgisayarda Geçmiş Silme

Sabit diskinizde formatlanan verileri de, kurtarma şansınız var. Birkaç adım önce yaptığınız gibi ayarlar menüsüne gelin buradan, eylemler kısmına tıklayın.

Yorum dolaşımı

Karşınıza gelen sekmede ise,  silinmemiş dosyalar  için tarama yap kısmını işaretleyin. Kurtarılıyor  menüsünde ise dosya yapısını kurtarı işaretleyin. Bu işlem  bittikten  sonra taramayı başlattın. Biraz uzun sürecek bu tarama bittikten sonra, üzerine bir şey yazılmamış dosyalar karşınıza çıkacak. Bir önceki adımdaki, işlemleri uygulayarak  dosyaları  kurtarabilirsiniz.

 1. casus mesaj takip.
 2. ;
 3. arama engelleme facebook!
 4. callx arama kaydedici.

Silinen dosyalarınızı kurtarabildiniz mi? Silinen en önemli dosyanız neydi? Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.

 1. silinen internet geçmişini görme - Windows Vista Forumu - CHIP Online Forum!
 2. Silinen Tarayıcı Geçmişini Bulma | Technopat Sosyal.
 3. Silinen Tarayıcı Geçmişini Bulma.
 4. .

Net okurları ile buluşturuyor. Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Ben bu programı ücretsiz şekilde kurdum. Resimlerimi geri getirebilmek için pro sürümü satın almak zorunda mıyım yoksa ücretsiz sürümüyle hepsini bulur mu? Birde bu recuva programıyla iki sefer tarama yaptım. Taramayı tamamlayıp sonuçları göstermedi ve iki defa beklediğim boşa gitti. Bu neden oluyor acaba.

Benim bilgisayarımda alan kalmamıştı ondan alan açmak için yanlışlıkla onemli bir dosya sildim ve ondan sonra oyunlar güncellenmemeye ve bazı programlar görünmemeye başladı ne yapmalıyım. Biçimlendirme yaptığım harddiskimdeki video ve fotoğrafları bu program sayesinde geri getirdim. Derin son adımda derin taramyı işaretleyin.

676 yorum - “Silinen dosyaları geri getirme nasıl yapılır?”

Net olarak sizlere Silinen dosyaları geri getirme nasıl yapılır? Hemen yukarıda Silinen dosyaları geri getirme nasıl yapılır? Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlar

Selam arkadaşlar. Google Chrome kullanıcısıyım öncelikle. Geçmişten silinen( temizlenen) tarama verileri nereye gidiyor veya geri alma, görme. Eğer bir google hesabınız varsa ve Google Web Geçmişimi Aktif ettiyseniz https:// messemfuardekor.com adresinden Web geçmişini görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın İptal et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Baki Tekeoğlu dedi ki: Youtube eski yönteminiz ile girememeniz gerekiren internet tarayıcınızda depolanan youtube dosya ve cookies'leri kullanılarak youtube'a girebiliyorsunuz. Belki de farklı sorunlar yaşayıp sorunu farklı yerlerde arıyorsunuz. Youtube'un kapalı olduğu aklınıza bile gelmiyor. Bu bütün siteler için geçerli.

Diğer Yazılar

Bir de önce nereler girsdiğini unutun öncekileri bulmak çok zor, zaten önce hangi siteye girmişse, büyük ihtimalle yine girer. Biçimlendirme yaptığım harddiskimdeki video ve fotoğrafları bu program sayesinde geri getirdim. Biz hiç fark etmesek de, milyarlık projeleriniz ve ailenize ait bilgiler her gün binlerce kez silinme tehlikesi geçiriyor. Sosyal Yeni mesajlar Sosyal'de ara. Ava giderken avlanıp programı manipule eden birileri tarafından da izlenebilirsiniz. Kurtarmak istediğiniz dosyanın üzerine tıklayın daha sonra ise ekranın altında bulunan kurtar tuşuna basın. Aliexpress kargoyu eve getirir mi?

Bazen bir siteye giriyorsunuz. İkinci girişinizde sitenin index sayfası değişmiş olduğu halde siz bunu göremiyorsunuz. Tarayıcıları temiz bırakmak her zaman iyidir. Hele bir de tarayıcılarınız site parolalarını kaydetmeye ayarlanmışsa. Bir de önce nereler girsdiğini unutun öncekileri bulmak çok zor, zaten önce hangi siteye girmişse, büyük ihtimalle yine girer.

Chrome silinen geçmiş geri kurtarma

Bir de bilgisayarınızda hangi antivirüs yazılımı var? Chip download da bile var keylogger yazılımı. Ayrıca kullanıcı kendi bilgisayarına kuracak. Keylogger için özeliden iletişime geçebilirsiniz. Ama keyloggeri kötü amaçlar için kullanmamak şartıyla. Recovery My files i indirin. Sonra Orada onun sildiği herşeyi geri yükleyebilirsiniz.

Bu konuda bana da yardımcı olur musunuz? Özel msj kısmını göremedim Merhaba  Bir keyloger konusunda bana da yardımcı olabilir misiniz?