Iphone 6s yazılım güncelleme kapatma

iOS güncelleme uyarılarını kapatmak

Bu kısmı kapalı konuma getiriniz. Son işlemi de başarıyla tamamladıktan sonra bahsi geçen konuda çözüme kavuşmuş olacaksınız. Güncellemeler, cihazınızın ya da cihazınızdaki uygulamaların oluşturucuları tarafından en yeni sürümlerini kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Güncelleme seçeneğinin açık veya kapalı konumda kullanıma sunulmuş olması bunun cihaza bir zararının olmadığının göstergesidir. Zaten zarar veren bir durum söz konusu olsa üretici firma bunu seçenek olarak kullanıcılara sunmaz. Güncelleme ayarlarının kapalı konuma alınması cihaz yazılımı hakkında ya da kullanmış olduğunuz uygulamalar hakkındaki en yeni sürümleri kullanamamanız anlamına gelmektedir. Sürüm indirmelerini manuel olarak yapıyor olsanız dahi bu seçeneğin kapalı olması son sürümleri takip etmeniz açısından sıkıntılar yaratabilir.

 • telefonu bilgisayardan izleme.
 • iphone takip proğramı;
 • iOS Güncelleme İndirmeyi Engelleme, Kapatma Nasıl Yapılır? - Tamindir!

Eğer hala IOS cihazınızın güncelleme almasının önüne geçemediyseniz burayı mutlaka inceleyin. Rehber Windows 10 Android Haberler Reklam. Flash Bellek Dosyalarını Kurtarma: Tablet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler. Google Chrome Açılmıyor Çözüm. Please enter your comment!

 • ücretsiz oto servis müşteri takip programı!
 • iOS güncellemelerini (uyarıları) kapatma - Yazılım indirmeyi engelleme?
 • whatsappta silinen mesajlar nasıl yüklenir.
 • Bugün En Çok Okunanlar;
 • En Çok Beğenilenler?
 • telefonuma casus program yüklendiğini nasıl anlarım?

Please enter your name here. You have entered an incorrect email address! Sebebi güncellemeleri kontrol ettim diye oldu sanırım.

iPhone iOS Güncellemelerini Kapatma

Eğer sizde güncellemeleti kontrol et ceya itunese bağlayıp aynı şeyi yaptıysanız bu uyarı sinirinizi bozabilir. Telefonu sıfırladım uyarı gelmiyor artık. Hakikat telâkki olunan hayalin ömrü kısadır. Feveran eden efkâr-ı umûmiye ile, o aldatmalar ve mugalatalar dağılacak ve hakîkat meydana çıkacaktır.

Teknoseyir gündemi

Bir imza da siz atın. Bundan sonra telefonunuz heö sarjda hem de wifi ye bağlı iken telefonunuza güncelleme dosyası indirmeyecektir. Zaten bilgisayarımda var, güncellemek istersem oradan güncellerim mesajı veriyoruz, rahata eriyoruz Böyle bir yöntem buldum kendimce, senin de işine yarar umarım. Bu mesaja 8 cevap geldi. Donanım Haber Denizciler Kulübü.

iOS güncellemelerini (uyarıları) kapatma - Yazılım indirmeyi engelleme » Sayfa 1 - 2

Bu mesaja 1 cevap geldi. Bile bile jailbreaksız kullanmayı ve güncelleme yapmayı dayatıyorlar. Çözümü yukarıda yazdım, bilgisayara indirdiğiniz zaman telefona indirmeye çalışmıyor bir daha. Bu mesaja 4 cevap geldi. Böyle yapınca telefon sarjda wifi ye bağlıyken tekrar indirmiyor mu? Vay, böyle bir şey var mıydı? Ayarlar sekmesindeki "1" işareti de kalkıyor mu bari? Yoksa öyle olmaması için baştan kurulum yapıp ondan sonra mı dediğinizi yapmak gerek? Gerçi rahatsız etmiyor beni.

iOS Güncellemelerini Engelleme

Her seferinde indirilen yazılımı sil. Bu arada bende iPhone 6 kullanıcısıyım kamerada herhangi bir gecikme vs gözlemlemedim. Koray Suna koraysuna erkanozdemir Valla bilemedim ki hocam çok da yokmuş aslında. Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır. Son bir saat içinde ziyaretçi, kayıtlı kullanıcı giriş yaptı.

Şimdiye kadar hep öyle kullandık: Ben de 5 yıldır iphone kullanıyorum, bu yıl keşfettim bunu: Zaten indirmeye teşebbüs dahi etmiyor. Zaten sadece wifiye bağlı ve sarjda iken indirmeye çalıştığını farketmişsinizdir, ben de bu şekilde indirme yapmıyor artık.

iOS Güncellemesi Nasıl Kapatılır?

Var olan kırmızı 1'in bu yöntem sonucu kaybolup kaybolmadığını hatırlamıyorum maalesef ancak baştan kurulum yapmanızı gerektirmeyeceğini düşünüyorum. Doğru, telefondan sildiğim halde bir iki kez daha indirmişti telefona. Ayarlara girip oradan siliyorum normalde.

 • iphone müzik dinleme programı indir.
 • iphone 6s spy software erkennen;
 • ios güncellemelerini kapatma.
 • Öne çıkan videolar?
 • iPhone Otomatik Uygulama Güncelleme Kapatma - Nasıl Yapılır;
 • iphone ile bebek izleme.