Iphone telefon görüşmelerini kaydetmek

iPhone Konuşma Kaydetme Ücretsiz Nasıl Yapılır?

Oy ver 0 Oy al.

  • uzaktan takip cihazi!
  • .
  • İphone'da telefon görüşmelerini kayıt eden bir program var mı? - Sorcev!

Daha fazla Şikayet bildir. Şeyma Mustafayev 4 ay. Ben çok önceden kullanıyordum onu hiçbir şey yapmıyorsun otomatik kaydediyor du.

App Store Önizleme

Murat Tekkeşinoğlu 4 ay. Sanıyorum iOS ta olmuyor jailbreak istiyordu iOS 7 varken.

Deniz Kudi 4 ay. Burak Kıskanç 4 ay.

Notify me by email when the comment gets approved. Günün ücretsiz iOS uygulamaları, iPhone duvar kağıtları ve en yeni Apple haberleri ücretsiz mailinize gelsin.

Çağrı Kayıt Cihazı

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. Please enter your comment! Please enter your name here. Ülkemizde bir iPhone furyası aldı yürüdü. Ama kullanıcıların tamamı standart müşteriler sadece kamera ve elma müptelası olmuşlar.

iPhone Telefon Konuşmaları Nasıl Kaydedilir?

Ofis ve işlemsel hiçbir program ile işi olmayanlar için yarım elma gönül alma. Yenilikler Güncelleme Geçmişi Güncelleme Geçmişi 4. Bugünün güncellemesinin tamamen geliştirilmiş bir TapeACall olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz. Çok gelişmiş kayıt, ses çalma kontrolleri, kayıtlar için paylaşım ve diğer şeyler arasında daha istikrarlı bir uygulama.

  • arama engelleme modu.
  • android icin casus programlar?
  • ;
  • ‎TapeACall Lite: Çağrı Kayıt App Store’da.
  • telefon takip sinyali;

TapeACall'ın ilerlemesi için büyük planlarımız var ve bu sadece birçok harika güncellemeden ilki. Devam eden iyileştirmeler ve eklemeler ile önümüzdeki haftalarda uygulama güncellemelerini sık sık yayınlayacağız.

Gezinti Menüsü

Aydın sarı otobüs takip uygulaması Kas 9, İphone'da telefon görüşmelerini kayıt eden bir program var mı? Telefon görüşmemizi ses kaydına almak bazen çok sevdiğimiz biriyle yaptığımız bir konuşma olabilecekken bazen de işlenmekte olan bir suçun ıspatı olabilir. Cihazda görüşme esnasında doğrudan görüşme sesine erişebilen bir yazılım yok. ACR kullaniyorum ama iphone acar mi bilmiyorum dene istersen. Garantili ürünlerin tamir süresi, onarım ve iade süreci Cep telefonu ve Notify me by email when the comment gets approved.

TapeACall'ı seçtiğiniz için çok teşekkür ederim. Kaydolmayı kolaylaştırmak için iyileştirmeler. Bu güncelleme, iOS