Iphone X gps takip

Iphone X yazılım yükleme nasıl yapılır

Daha fazla bilgi için Konumunuzu ailenizle paylaşın başlıklı Apple Destek makalesine bakın. Yeşil nokta aygıtın çevrimiçi olduğunu belirtir. Aygıtın konumu belirlenebiliyorsa konumun en son ne zaman belirlendiğini de görürsünüz.

iOS 8 ve sonraki sürümlerindeki gizlilik ve Konum Servisleri hakkında

Gri nokta aygıtın çevrimdışı olduğunu belirtir kapalı veya bir ağa bağlı değil. Pil şarjı tükenmişse veya iOS aygıtlarınızdan birinin yakınında değilse AirPods çevrimdışı olur.

Başlamadan önce

Aygıt son zamanlarda çevrimiçi olduysa konumunun en son belirlendiği zamanı görebilirsiniz. Aygıt 24 saatten uzun süredir çevrimdışıysa "Çevrimdışı" mesajı görürsünüz.

AirPods'unuz birbirinden ayrıysa haritada bir seferde yalnızca bir konum görürsünüz. Önce haritada gösterilen parçayı bulup kutusuna koyun.

3 Ways to Fix iPhone GPS Not Working (iOS 11.3/11/10)

Ardından haritayı yenileyip diğerini bulun. Aygıt çevrimiçi olduğunda e-posta almak için "Bulunduğunda bildir"e dokunun. Konum servislerine erişim izni sadece uygulamayı kullanırken olarak verilmiş - Yeşil: Internet bağlantısı ve konum servislerine erişim var. Uygulama gayet güzel ve gerçek zamanlı yer bildirimini yapıyor hatta premium hesap alırsanız konumunu paylaşan kişilerin kiminle telefonda konuştuğunu bile görebiliyorsunuz.

  • facebook sifre kirma 2018.
  • iphone 6s Plus safari geçmişi görme!
  • samsung cep telefonu servis takip.
  • Telefon gps takip - Iphone X yazılım güncelleme yapamıyorum?
  • access ile müşteri ve sipariş takip programı uygulaması.

Güzel bir uygulama yanlız arada konumda sapmalar yapabiliyor buda güncellemelerle düzelir diye tahmin ediyorum nişanlımla kullanıyorum teşekkür ederiz. Değerli yorumunuz ve desteğiniz için teşekkürler. Hayatımda ilk kez bir uygulamaya yorum yapıyorum Harika bir uygulama teşekkürler. Güzel yorumunuz ve desteğiniz için teşekkürler. Harika bir uygulama elinize sağlık hemde ücretsiz. Açıklama Konum'u istediğiniz kişiyle istediğiniz zaman bulunduğunuz yeri paylaşmak için kullanabilirsiniz.

Aracınızı bulma

Yenilikler Güncelleme Geçmişi Güncelleme Geçmişi 2. Olumlu yorumlarınız bizimle birlikte mevcut ve gelecekteki tüm kullanıcılarımıza çok yardımcı olacaktır. Yakında yeni özelliklerle karşınızda olacağız.

Lütfen bizimle kalın, beklentilerinizi paylaşın ve güncellemeleri takip edin. Ücretli olan premium abonelik ile; sınırsız sayıda takip bölgesi ekleyebilir, 30 güne kadar konum geçmişini ve paylaşım süresi boyunca gelen, giden ve cevapsız aramaların zaman ve konum bilgisini görebilir, uygulamayı reklamsız kullanabilir ve yakında gelecek olan ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz. Paylaşım süresi boyunca gelen, giden ve cevapsız aramaların zaman ve konum bilgisini görebilirsiniz.

  • Harita ile ilgili yardım alın?
  • iCloud: iPhone‘umu Bul ile aygıtınızın konumunu belirleme?
  • iCloud: iPhone'umu Bul ile aygıtınızın konumunu belirleme?
  • Apple Footer?

Ücretli olan premium abonelik ile; sınırsız sayıda takip bölgesi ekleyebilir, 30 güne kadar konum geçmişini görebilir, uygulamayı reklamsız kullanabilir ve yakında gelecek olan ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz. Sohbet ekranlarının üstünde yer alan araç çubuğundaki tarihçe düğmesi ile geçmiş konum paylaşımlarını ve detaylarını görebilirsiniz.

Telefonu gps ile takip etme - Iphone X yasal takip

Yorumlarınız bizimle birlikte mevcut ve gelecekteki tüm kullanıcılarımız için çok yardımcı olacaktır. Yakında premium özellikler sunuyor olacağız.

Görüşlerinizi bizimle paylaşmaya devam edin lütfen. Bağlantılarınızın canlı konumunu izlerken gerçek zamanlı mesaj gönderip ve alabilirsiniz. Yeni sosyal özellikler yakında! Lütfen bizimle kalın ve güncellemeleri takip edin.

vodafone arama kaydı dökümanı nasıl çıkarılır

Harita üzerinde oluşturacağınız bölgeler sayesinde takip ettiğiniz kişilerin bu bölgelere giriş ve çıkışlarından anında haberdar olursunuz. Konum'u kullandığınız için teşekkürler! Dilerseniz artık harita üzerinde belirlediğiniz bölgeler ile takip ettiğiniz kişilerin bu alanlara giriş veya çıkışlarından anında haberdar olabilirsiniz.