Iphone X da görüşme kaydı

iPhone’da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yaparım?

En İyi iPhone Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulamaları

Başlığımızda da belirttiğimiz gibi bu yazımızda iPhone kullanıcıları için yapmakta olduğumuz bir konuşmayı nasıl ses kaydına alırızı anlatmaya çalışacağız. Ancak detaylara girmeden önce eğer başınız dertte ise ve bir ses kaydını almak için geç kaldıysanız mahkeme kararı ile kişi ile yaptığınız görüşmelere ulaşabilir ve hakkınızı arayabilirsiniz. Android işletim sistemi kullanan Samsung, LG gibi modellerde bu durum doğrudan yapılıyorken iPhone için alternatif yollar denemek gerekiyor. Bu yüzden diğer telefonlarda basitçe yaptığımız bazı işlemleri iPhone telefonlarımızda yapmamız güç olabiliyor.

  • telefonla birini takip etme!
  • s5 konum bulma.
  • ebeveyn eğitim programları!
  • ‎Call Recorder for iPhone. App Store’da.
  • iphone 6 Plus yazılım güncelleme parolası!
  • android telefon güncelleme programı.

Fotoğraf aktarmak, mp3 indirmek gibi…. Ses kaydına dönecek olursak, bunun için bir uygulama indirmemiz gerekiyor. Uygulamanın ücretsiz versiyonları ya da Tükçe olanları da mevcut ancak Call Recorder — IntCall kadar güvenilir ve gerçekten ihtiyaçlarınızı karşılar mı deneyerek görebilirsiniz.

Sürekli kendini geliştiren uygulama ilk önce iPhone 4 için çıkmıştı ve şimdi iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 7 için de versiyonları mevcut. Ayrıca e-posta, iMesaj, Twitter, Facebook ve Dropbox yoluyla kayıtları indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

CallRecoder Telefon Görüşmelerini Kayıt Etmek İphone

Edigin Çağrı Kaydedici, bulut üzerinden gelen ve giden aramalarınızı kaydeden Apple iPhone için bulut tabanlı bir çağrı kaydedicisidir. Uygulama, çağrılarınızın kaydedilebilmesi için mobil çağrılarınızı veri merkezleri üzerinden yönlendirmek için bulut tabanlı hizmetleri kullanır.

Çağrı buluta kaydedildikten sonra, devam edin ve kaydı araştırın, oynatın ve indirin. Ne yazık ki, uygulamayı kullanabilmeniz için bir Edigin hesabına ihtiyacınız olacaktır. Sanırım bazı ülkelerde yasadışı olduğu için uygulama bir sözleşme imzalamanızı istiyor. Edigin Call Recorder — Apple iTunes. Uygulama her ay 20 dakikalık ücretsiz kayıt sunuyor ancak daha fazla istiyorsanız bir uygulama içi satın alma yapmanız gerekecek.

Uygulama bir dizi özellik getiriyor; kayıtları kopyalama, bulutta kaydetme, kayıtları sosyal medyada paylaşma, dikte hizmetleri için uygulama kullanma becerisi var.

iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları Görüşme Kaydetme

Call Recording by NoNotes. Aynı çağrı kaydedicisinin bulunduğu iPhone için tüm çağrı kaydedicileri ile kolayca karıştırılabilirsiniz.

Nasıl Edineceksiniz

Bu başka bir çağrı kaydı uygulaması ama sadece VoIP sunucusu üzerinden yapılan giden aramaları kaydediyor. Kayıt özelliği ücretsiz ancak yaptığınız VoIP aramaları için ödeme yapmanız gerekecek.

iPhone Ekran Görüntüleri

Bir ara sıra şakaya iyi geldi değil mi? Yapılan aramalar, bir WiFi veya 3G bağlantısına sahip olduğunuzda daha iyi olur. Aynı zamanda sesli notlar kayıt ederek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Call Recorder offers everything you need to record your calls and manage recordings: If you cannot merge calls, please contact your carrier to find out if conference calling is available on your account. The app will start recording a conversation only after playing a beep sound. You can try free trial with all features available.

App Store Önizleme

Please note that Call Recorder cannot record new calls without active subscription, but allows listening to previously recorded conversations. Telefon görüşmemizi ses kaydına almak bazen çok sevdiğimiz biriyle yaptığımız bir konuşma olabilecekken bazen de işlenmekte olan bir suçun ıspatı olabilir. Gökhan Oğlakçıoğlu - Mar 21, 0. Bazen telefonla konuşurken karşıdakinin sesini kaydetmek isteyebiliriz. Aynı zamanda kayıt ettiğiniz sesleri E-mail yoluyla hızlı ve kolay bir biçimde istediğinize yollayabilirsiniz. Yapılan aramalar, bir WiFi veya 3G bağlantısına sahip olduğunuzda daha iyi olur.

Please note that Call Recorder cannot record new calls without active subscription, but allows listening to previously recorded conversations. Subscription price starts at 4. Price may vary depending on the country. No cancellation of the current subscription is allowed during active subscription period By using Call Recorder, you are agreeing to our Privacy Policy and Terms of Use: