Iphone 6 Plus yazılım güncelleme iptal etme

iOS Güncellemesi Nasıl Kapatılır?

Eğer tıklarsanız ve yeni bir güncelleme var dye gözükürse telefon hafızasına bu bilgiyi alıyor ve indirmeye başlıyor.

 • mobil piyasa takip.
 • aramam restaurant dubai contact.
 • Yazılım güncelleme iptal edilebilir mi,acil?.
 • casus programlar iphone!
 • iOS cihazlarda güncelleme dosyası nasıl silinir?.

Yazilim guncelle secenegine bastim. You need to be a member in order to leave a comment. Sign up for a new account in our community.

Beta yazılımına güncellemeden önce aygıtınızı hazırlama

Gelişmiş izleme yazılımı arayan fakat bu hizmetleri almak için cihazını jailbreak yapmak istemeyen herkes. Sadece kullanıcının iCloud giriş bilgilerine erişiminiz olması gerekmektedir. Youtube'da kanal nasıl açılır? Register a new account. Sürüm indirmelerini manuel olarak yapıyor olsanız dahi bu seçeneğin kapalı olması son sürümleri takip etmeniz açısından sıkıntılar yaratabilir. Bir iOS cihazını yönetmek isteyenler için, iki seçenek bulunmaktadır: Aşağıdaki adımları da izleyebilirsiniz:

Already have an account? We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings , otherwise we'll assume you're okay to continue. Sign in to follow this    Followers 0. Aşağıdaki adımları da izleyebilirsiniz:. Aygıtınızı kablosuz olarak güncellemeyi denediğinizde bir hata iletisi görürseniz ne yapmanız gerektiğini öğrenin.

iOS beta yazılımını yükleme veya kaldırma

Kablosuz güncelleme için daha fazla alana ihtiyacınız varsa  iTunes'u kullanarak güncelleme yapabilir  veya aygıtınızdaki  içeriği elle silebilirsiniz. İster iTunes'u kullanarak ister kablosuz olarak güncelleyin, güncelleme işleminden sonra aygıtınızda aynı miktarda boş alan olacaktır.

Bazı iOS güncellemeleri kablosuz olarak yapılamaz. VPN veya proxy bağlantıları aygıtınızın iOS güncelleme sunucularına bağlanmasını engelleyebilir. Bilgisayarınız, güncelleyeceğiniz iOS aygıtındaki Kişisel Erişim Noktasını kullanıyorsa güncelleme işleminden önce bilgisayarınızı farklı bir Wi-Fi ya da Ethernet ağına bağlayın. Aygıtınızı iTunes'u kullanarak güncellerken hata iletileri görüyorsanız yardım alın.

iOS cihazlarda güncelleme dosyası nasıl silinir?

Bir güncelleme için daha fazla alana ihtiyacınız varsa  aygıtınızdaki içeriği elle silebilirsiniz. Kullanılabilir bir güncelleme görmüyor musunuz?

Sonraki bölümü kullanarak  iOS'in son halini almış, beta olmayan bir sürümüne güncelleme yapın. Beta profilini zaten kaldırdıysanız bunun yerine aygıtınızı genel beta programına  veya Developer beta programına kaydettirebilirsiniz.

Create an account or sign in to comment

Geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra aygıtınızı arşivlenen yedeklemenizden ayarlayabilirsiniz. Bu yedekleme, iOS'in önceki bir sürümüne ait olmalıdır.

 • whatsapp son gorulme takip programi.
 • telefonu takip etmek.
 • Iphone 6 Plus yazılım güncelleme iptal etme?
 • Recommended Posts.
 • internet geçmişini görüntüleme programı.
 • yasal takip telefon borcu;

Örneğin iOS 11 beta sürümünden iOS Bunun yerine, iOS beta sürümünü yüklemeden önce aldığınız bir yedeklemeden geri yükleme yapın. Beta yazılımına güncellemeden önce aygıtınızı hazırlama iOS beta sürümünü yüklemeden önce iTunes'da aygıtınızı yedeklemek için bu bölümü kullanın ve ardından yedeklemenizi arşivleyin veya kopyalayın.

Iphone 6 yazılım güncelleme iptal etme

Aygıtınızı bilgisayarınıza bağlayın ve iTunes'u açın. Parolanızı not edin ve güvenli bir yerde saklayın.

iphone 6 Plus yazılım güncelleme iptal etme

Bu parola olmadan iTunes yedeklemelerinizi kurtarmanız mümkün değildir. Sağlık ve Aktivite verilerinizi kaydetmeniz gerekmiyorsa şifrelenmemiş bir yedekleme oluşturabilirsiniz.

iPhone Güncellemeler Nasıl Kapatılır?