Telefon görüşmesi yaparken ses kaydetme

iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları Görüşme Kaydetme

ABD gibi gelişmiş ülkelerin yanı sıra Ülkemizde de Arama kaydı yapmak yasaktır.

  • ‎Ses Kaydedici (Sesli Notlar) App Store’da.
  • iphone yazılım güncelleme takıldı?
  • android telefon fotoğraf düzenleme programı.
  • whatsapp casus yazilim?
  • iphone takip program.

Bu yüzden iPhone cihazlarda da bu özellik kısıtlanmıştır. Ancak karşı tarafa Görüşmeyi kaydettiğiniz bilgisini verirseniz böylece yasal olarak görüşmeyi kaydedebilirsiniz. Çoğu zaman yasal durumlar için ses kaydı yapmak gerekebiliyor. Tehdit edilme, Şantaj, Fidye isteme vb. Android platformunda bu tür uygulamalar ve işini iyi yapan çok sayıda Görüşme kaydetme uygulaması bulunmaktadır.

Ancak iPhone için bu tür uygulamalar, konulmuş kısıtlamalar yüzünde de bulmak pek mümkün olmuyor. TapeACall Pro ile sınırsız gelen ve giden çağrıları kaydedebilirsiniz.

Android Cihazlarda Telefon Konuşmaları Nasıl Kaydedilir?

Kayıtlar anında kullanıcıya sunulur ve kayıt için çeşitli paylaşım seçenekleri bulunur. Ayrıca kendinize bir e-posta olarak göndermenin bir seçeneği de vardır. TapeACall Lite , aramaları sınırlamanıza gerek kalmadan kaydetmenizi sağlar, ancak kaydın ilk 60 saniyesini duyabilirsiniz. Pro sürümü ile böyle bir maliyetiniz yoktur ve istediğiniz herhangi bir dönem için uygulamayı kullanabilirsiniz. Çağrı Kaydedici — IntCall iPhone için bir başka iyi otomatik çağrı kayıt uygulaması.

Kayıtlarınızı telefonunuzdan doğrudan oynatabilme yeteneği var. Kayıtları e-posta ile paylaşabilir veya bilgisayarınızdaki iTunes ile senkronize edebilirsiniz.

Yenilikler

Çünkü sürekli telefon görüşmesi yaparken, önceki aramada neler Pek çok ülkede telefon dinleme ya da görüşmeyi kaydetme yasal bir işlem değil. Dilediğini yer ve zamanda ses kayıtlarınıza ulaşma ihtiyacınız varsa bu. Bazen telefonla konuşurken karşıdakinin sesini kaydetmek isteyebiliriz. Telefon görüşmemizi ses kaydına almak bazen çok sevdiğimiz biriyle.

Ayrıca, kayıtların kolaylıkla bulunabilmesi için bir başlık ayarlayabilirsiniz. Bunu saymazsak, Google Voice telefon görüşmesi kaydetmek için hemen hemen her telefona uyum sağlayabilecek en iyi uygulamalardan biri.

Ses Kayıt Programı (Cihazı)

Fakat aynı zamanda bu arama kaydının henüz cihazınıza kaydedilmediğini belirtiyor. TapeACall'ın ilerlemesi için büyük planlarımız var ve bu sadece birçok harika güncellemeden ilki. Bunlardan ilki bulut depolama. Gelen kutusu seçeneği yaptığınız ses kayıtlarının gelen kutunuzda kaç tane gözükeceğini belirtir. Dilediğini yer ve zamanda ses kayıtlarınıza ulaşma ihtiyacınız varsa bu özelliği kullanmanız yararınıza olacaktır diye düşünüyorum. Asus ile kendinden kayıt yapıyorsun program aramaya gerek yok. Aslında karşımızdakinin sesiniz izinsiz olarak kaydetmek de kişi haklarına ihlal etmek anlamına gelir.

Benim canımı sıkan ne biliyormusunuz? Asus arama ayarlarının içinden ses kayıt ayarlarının açtım bir de e-posta programı indirip kurdum yakınım olan birine verdim ne konuda konuşsun benim haberim oluyorum. Yeni yayınlanan Ses Kaydedici Başarılı bir uygulama olmuş indirmenizi tavsiye ederim. Beni sonraki yorumlar için e-posta ile bilgilendir.

App Store Önizleme

Beni yeni yazılarda e-posta ile bilgilendir. Acer Nitro serisi bilgisayar ve monitörler oyuncuları tatmin edecek. Essential Phone iptal edildi. Blackberry Key2 için video yayınlandı.

iPhone’da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yaparım?

Fornite kazancını Nisan ayında ikiye katladı! Apple, A12 işlemcisinin üretimine başladı. Nasıl Yapılır Telefon görüşmeleri nasıl kaydedilir? Android ve iPhone uygulamaları. Related Items android görüşme kaydetme arama kaydetme iphone görüşme kaydetme Nasıl Yapılır telefon görüşmesi kaydetme.

USB Aygıtı Tanınmadı hatası nasıl çözülür?

Çağrı Kayıt Cihazı

Yaser usta Ocak 17, at 1: Bazen telefonla konuşurken karşıdakinin sesini kaydetmek isteyebiliriz. Telefon görüşmemizi ses kaydına almak bazen çok sevdiğimiz biriyle yaptığımız bir konuşma olabilecekken bazen de işlenmekte olan bir suçun ıspatı olabilir. Mesela ortada bir hakaret varsa ya da bir itiraf söz konusu ise ses kaydı mahkemeye sunulacak en somut delillerden bir tanesidir.

  1. !
  2. görüşme kayit formu?
  3. facebook arama gecmisi silme android.
  4. ‎TapeACall Lite: Çağrı Kayıt App Store’da.

Aslında karşımızdakinin sesiniz izinsiz olarak kaydetmek de kişi haklarına ihlal etmek anlamına gelir. Ve keyif için ya da şantaj ya da başka durumlar için konuşmayı kayıt ediyorsak biz de bir suç işlemiş sayılır. Bunun için konuşma ses kaydı yaparken amacımızı yeniden gözden geçirelim.

İphone ses kaydedici %100 çalışıyor

Başlığımızda da belirttiğimiz gibi bu yazımızda iPhone kullanıcıları için yapmakta olduğumuz bir konuşmayı nasıl ses kaydına alırızı anlatmaya çalışacağız. Ancak detaylara girmeden önce eğer başınız dertte ise ve bir ses kaydını almak için geç kaldıysanız mahkeme kararı ile kişi ile yaptığınız görüşmelere ulaşabilir ve hakkınızı arayabilirsiniz.