Internet aile koruma sifresi

Türk Telekom Aile Koruma Şifresi

Ali Koruma Şifresini www. Burada ürünler sekmesini tıklayarak yüklemeyi yapabilirsiniz. Zaten ürünü indirdikten sonra program sizi komutlarla yönlendirmeye devam edecektir. Yurt dışı seyahatlerinizi planlamaya başladıysanız durun!

TTNET Güvenli İnternet Kaldırma - Yasaklı Sitelere Giriş vs. Çözüm

Erken al az öde günleri başla Aile ziyaretleri, deniz tatili ya da kültür turu İş Bankası her bayram olduğu gibi bu bayram da nakit ihtiyaçlarınız için bayram kredisi Konut kredisi faiz oranları yılından bu yana ilk kez ciddi bir artış oldu. Ana sayfa   Bilgi   Yazılar. Tuğba Hacıbayramoğlu Tüm Yazıları.

30 Kasım 2007 Cuma

Çocuklarımız internetten faydalanırken mevcut zararlı içeriklerden etkilenmesin diye Türk Telekom Aile Koruma Şifresi'ni hazırladık. Türk Telekom Aile Koruma. Türk Telekom Total Protection · Kısaca · Özellikler McAfee Internet Security Programı indirmek için 'TekŞifre' Kullanıcı Adı ve Şifresi oluşturmalısınız.

Şifre ne işe yarar? TTNET Ali Korumu Şifresi ile Zararlı site içeriklerini filtreleyebilir Günlük internete giriş süresini sınırlayabilir Kişiye özel şifre vererek yaş grubu için farklı ayarlartanımlayabilirsiniz.

En iyi Aile Koruma programı hangisi?

Aile Koruma Şifresi nasıl alınır? Parolanızı kolay tahmin edilemeyecek, harf ve sayılardan oluşturduğunuzdan emin olunuz. Evet, program parolanızı girerek İnternette dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. Şifrenizi girdikten sonra uygulamayı ne kadar süre için devre dışı bırakmak istediğinizi seçebilirsiniz. Belirtilen sürenin sonunda filtre otomatik olarak yeniden devreye girecektir.

Filtreyi, bilgisayar yeniden başlatılana kadar devre dışı bırakmak da mümkündür. Çocuğunuzun İnternet erişimini dilerseniz haftanın her günü için ayrı ayrı, istediğiniz zaman aralığında ve yine sizin tanımlayacağınız süre ile belirleyebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz haftalık veya günlük olarak çocuğunuzun İnternete erişeceği toplam süreyi belirleyebilirsiniz, böylece çocuğunuz dilediği saatte fakat sizin belirlediğiniz süreyi aşmayacak şekilde İnternete erişebilir.

Açılacak ekranda çocuğunuzun hangi gün ve saatlerde İnternete erişimine izin verileceğini işaretleyebilirsiniz.

En iyi Aile Koruma programı hangisi? - Güvenlik Forumu - CHIP Online Forum

Çocuğumun İnternette gezdiği siteleri ve anlık mesajlaşmalarını görebilir miyim? Raporlarda gözüken web sitesi adreslerinin üzerine tıkladığınızda ilgili siteyi açıp görebilirsiniz. Program ile ilgili soru ve sorunlarım için nereye başvurabilirim? Adım adım kurulum aşamalarını detaylı biçimde izleyip uygulayabileceğiniz kurulum ve kullanım sunumu için buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. Ellerinize sağlık bu ne güzel bir program ya. Artık içim rahat bir şekilde bilgisayarı kardeşlerime teslim edebileceğim. Allah razı olsun yapandan. Türk Telekoma gidip iptal ettirmeniz gerekiyor.

Aile Koruma Şifresi nasıl alınır?

Ülkede o kadar çok sorun varki.. Erken al az öde günleri başla Program ile, çocukların internete giriş saatlerini belirlemek, girecekleri siteleri kategorilere göre sınırlandırmak ve sohbet programlarına erişimi kesmek mümkün Kullanıcı arayüzüne erişmek için; Windows saatinin yanındaki çiçeğe sol fare tuşuyla iki kere tıklamanız yeterlidir. Aile Koruma Şifresi ile çocuklarınızın sakıncalı sitelere şiddet, cinsellik, korku, kumar, sohbet içerikli vb. Filtreleme işlemini, ürünün içinde önceden tanımlanmış olan kategorilere göre kolayca yapabilirsiniz. Uygulama ilk kurulduğunda bilgisayarı kullanan herkes için aynı ayarlar geçerli olacak şekilde çalışmaktadır, bu durumda iken kullanıcıların ek bir parola girmesine gerek olmadan bilgisayarı eskisi gibi kullanmaları mümkündür.

Yada 1 müşteri hizmetlerini arayıp söyleyin. Telefonlada yaptırabiliyorsunuz hat sizin üzerinize ise. Ne bu yaaha…Facebook giremiyommm…offff offf. İlgili İçerikler Yazarın Diğer İçerikleri. Türk Telekom Yazlık İnternet Kampanyaları. Günlük internet kullanım süresini belirleyebilir; böylece çocuklarınızın derslerinden ya da sosyal hayattan geri kalmamasını sağlarsınız. Zaman kontrolü ve içerik filtreleme işlemlerini, evde yaşayan her yaş grubuna hatta her çocuğa özel yapabilir, dilediğiniz zaman kendiniz için bu şifreleri kaldırabilirsiniz.

Güvenli İnternet

TTNet, yeni yenilikler devrini açıyor ve Türkiye'de tertemiz internet dönemini başlatıyor. TTNet'in ücretsiz sunduğu, kurulumu ve kullanımı çok kolay olan Aile Koruma Şifresi ile, çocuklarınız artık sizin belirleyeceğiniz zaman ve sınırlar içinde, sakıncalı sitelere girmeden internetten faydalanıyor. Filtreleme işlemini, ürünün içinde önceden tanımlanmış olan kategorilere göre kolayca yapabilirsiniz. Üstelik Aile Koruma Şifresini bilgisayarınıza kurduğunuzda, dilerseniz herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek kalmadan, önceden tanımlanmış?

11 Ocak 2008 Cuma

Aile Koruma Şifresi ile:. İçeriği sakıncalı olmadığı halde yanlışlıkla yasakladığınız siteler olursa, çocuğunuz bu sitelere erişmek istediğinde bir uyarı mesajıyla karşılaşır ve sadece bir butonla sizden erişim izni isteyebilir. Filtreleme özelliğini, çocuğunuzun internette erişebileceği veya çocuğunuzun erişimini engellemek istediğiniz kategorileri seçerek kullanabilirsiniz. Dilediğiniz siteler için istisna yaparak kategorisini değiştirebilir ve çocuğunuzun bu sitelere erişimine izin verebilir ya da engelleyebilirsiniz.

Dilerseniz, Anlık Mesajlaşma uygulamalarını da kontrol edebilir, sohbet içeriklerini denetleyebilirsiniz.

 1. Güvenli İnternet Hizmeti Nedir?;
 2. .
 3. cepten yer belirleme.
 4. aile koruma şifresi - ekşi sözlük.
 5. facebook şifre kırma programı sözlük.
 6. telefon casus programi indir!

Aile Koruma Şifresi isterseniz engelleme dışında, uyarı modunda da çalışabilir. Bu modda iken erişim engellenmez, sadece bir uyarı pencresi açılır; böylelikle çocuğunuzun yanlışlıkla girebileceği bir siteden kendi iradesi doğrultusunda korunmasını sağlayabilir ve aynı zamanda internet erişimini kısıtlamamış olursunuz.

Günlük internet kullanım süresini belirleyebilir; böylece çocuklarınızın derslerinden ya da sosyal hayattan geri kalmamasını sağlayabilirsiniz. Aile Koruma Şifresi ile: Çocuğunuzun internet erişimini dilerseniz haftanın her günü için ayrı ayrı, istediğiniz zaman aralığında yine sizin tanımlayacağınız süre ile belirleyebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz haftalık veya günlük olarak çocuğunuzun internete erişeceği toplam süreyi belirleyebilirsiniz, böylece çocuğunuz dilediği saatte fakat sizin belirlediğiniz süreyi aşmayacak şekilde internete erişebilir.

İsterseniz oluşturduğunuz farklı profilleri, bilgisayarınızın kullanıcı oturum isimleriyle de eşleştirebilirsiniz.

 1. Bu içerik size yardımcı oldu mu?!
 2. jailbreakli iphone zil sesi;
 3. çocuğum nerde okuyacak.
 4. casus omissus meaning in hindi.
 5. AİLE KORUMA ŞİFRESİ-ÇOCUKLARINIZI İNTERNETİN TEHLİKELERİNDEN KORUYUN !.

Tamamı Türkçe olan Aile Koruma Şifresi'ni kolayca kurarak tertemiz internetten faydalanmaya hemen başlayın. Adım adım kurulum aşamalarını detaylı biçimde izleyip uygulayabileceğiniz Kurulum ve Kullanım Sunumunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. Kurulum ve Kullanım Sunumunu, sıkıştırılmış dosya olarak.