Ücretsiz casus yazılım temizleme programı

Ücretsiz Casus Yazılım Temizleme Programları

Türkiye   Değiştir     Tüm Microsoft Siteleri. Bilgisayarınız, dizüstü bilgisayarınız veya mobil cihazınız için güvenlik tarayıcıları, araçlar ve güvenlik yönergeleri. Bir güvenlik güncelleştirmesi yüklemek, aracı indirmek veya taraması gerçekleştirmek. Casus yazılımlar da dahil olmak üzere istenmeyen yazılımların birçoğu, temizlenmesi zor olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu yazılımı başka herhangi bir program gibi kaldırmaya çalışıyorsanız bilgisayarınızı yeniden çalıştırır çalıştırmaz programın yeniden ortaya çıktığını görebilirsiniz. İstenmeyen yazılımları kaldırmada sorun yaşıyorsanız, bu işi sizin için yapacak bir araca ihtiyacınız olabilir. Microsoft Security Essentials casus yazılımları temizlemenize yardımcı olacak, tüketicilere yönelik ücretsiz bir kötü amaçlı yazılımdan koruma çözümüdür.

Ayrıca bilgisayarınızı casus yazılımlara, virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korumaya da yardımcı olur. Başka bazı şirketler de casus yazılım ve istenmeyen diğer yazılımları içerip içermediği konusunda bilgisayarınızı kontrol edecek ve bunları temizlemenize yardımcı olacak olan ücretsiz ve düşük maliyetli yazılımlar sunmaktadır. İstenmeyen yazılımları bu araçlarla temizlemenin casus yazılımla birlikte gelen ücretsiz bir programı artık kullanamayacağınız anlamına gelebileceğini de unutmayın. Bilgisayarınıza casus yazılımlar bulaşmışsa araçları indirmek zor olabilir. Aciklamali yorum yaparsaniz daha faydali olur.

Listede olmayan tavsiye etmek istediginiz baska bir program varsa ismini yazabilirsiniz.

Spyware Terminator

Gerekirse "bu isi zaten su antivirusun security de olabilir su özelligi yapiyor" diye öneride de bulunulabilir. Katılım Tarihi Yer ankara Mesaj 2. Katılım Tarihi Yer Antalya Mesaj 4. Bir de Spyware Doctor var. Ben de ondam memnunum.

Sponsorlar

bilgisayarınızı spyware, adware, trojan, keylogger ve hacker atakları gibi tehlikelerden korumanızı sağlayan ücretsiz bir güvenlik yazılımı. İndir Microsoft Security Essentials Microsoft'un virüs, casus yazılım gibi casus program tehditlerine karşı güvende olmak istiyorsanız ücret.

Kendi sitesinden indirince bulduğu zararlıları silmek için satın almanız isteniyor ama google pack ten indirince starter versiyonunu kullanabiliyorsunuz. Son ürünleri olan, Malwarebytes 3. Program Malwarebytes Premium sürümü 14 gün ücretsiz olarak kullanmanıza imkan vermekte sonrasında ise ücretsiz versiyona otomatik olarak geçmektedir. Malwarebytes hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

  • Bilgisayar Güvenliği.
  • En Çok Arananlar.
  • DiÄŸer Yazılar.

Panda Free Antivirüs şu an piyasada var olan en iyi ücretsiz güvelik yazılımlarından birisi. Oldukça ufak boyutlu kullanımı kolay ve güçlü bir program. Panda Antivirüs'ün ücretsiz versiyonu kötücül yazılımlara karşı maksimum koruma sağlamakta, kendisini otomatik olarak güncellemekte ve kullanıcıyı kompleks ayarlarla sıkmamakta.

Yine de, Panda Antivirüs programını ücretsiz versiyonu biraz yavaş çalışmakta çünkü tüm sistem tehditlere karşı taraması biraz zaman almakta. Lakin, programın sunduğu casus yazılımlara ve kötücül yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruması, USB sürücüleri virüslerden koruması ve kritik durumlarda bilgisayarınız için sunduğu Kurtarma Kiti özellikleri ile ücretsiz anti-kötücül yazılım temizleme programları arasında önemli bir yere sahip olmaktadır.

Trend Listeler

Bununla birlikte Panda Security ücretsiz deneme versiyonu ile birlikte belli bir süre deneyip memnun kalırsanız satın alma imkanı da sunmakta. Avira Free Antivirüs sahip olduğu mükemmel kötücül yazılım tespit etme özelliği ile bilinmekte. Ücretsiz versiyonu virüsler, truva atları ve casus yazılımlara karşı koruma sağlamakta. Program bulut bazlı koruma sağlamakta ve farkettirmeden şüpheli haraketlere karşı sürekli sistemi tarmakta. Her ne kadar ücretsiz versiyon sistemi Pro versiyona göre daha yavaş tarasa da, yazılım geniş özellikle sunmakta.

Spyware - Adware - Gezginler

Son derece özelleştirilebilir tarama motoru, ve ücretsiz eklentileri ile dikkatinizden kaçmaması gereken ücretsiz kötücül yazılım kaldırma programlarından birisi. Spybot Ücretsiz versiyonu, ücretsiz bir kötücül yazılım temizleme programı veya ekstra bir koruma katmanı isteyenler için biçilmiş kaftan. Tarayıcısı, rootkitleri, casus yazılımları ve kötücül tehditleri tespit edebilir, her ne kadar program görece yavaş olsa da, kesinlikle diğer güvenlik yazılmlarını yanında bulunması gereken bir program.

Program ayrıca, ileri seviye bilgisayar kullanıcıları için sistemideki belli dosyaları, belli klasörleri  hedef almaya yarayan bir panel de sunmakta. Son olarak, bu ücretsiz program ayrıca ücretsiz destek de sunmakta ve istediğiniz zaman Spybot destek ekibine eposta yolu ile ulaşabilme imkanı vermekte.

Bu program hakkında detaylı bilgiyi  Spybot incelemesi 'nde bulabilirsiniz.

  1. 2017 yılının en iyi ücretsiz kötücül yazılım temizleme araçları?
  2. casus pro diagnosi.
  3. En İyi Ücretsiz Casus Yazılım Temizleme Araçları - messemfuardekor.com!
  4. Casus yazılım nasıl kaldırılır!
  5. cep telefonu takip etme programı ücretsiz.
  6. Spyware Terminator İndir - Casus Yazılım Temizleme Programı - Tamindir?
  7. En iyi ücretsiz casus yazılım temizleme araçları.

Her ne kadar,   Emsisoft Anti-Kötücül yazılımı , 30 günlük deneme süresi sunda da bir aylık koruma pek yeterli değildir. Ücretsiz bir kötücül yazılım temizleme aracına ihtiyaç duyuyorsanız, o zaman Emsisoft Emergency Kit yüklemeyi gözden geçirebilirsiniz. Bu kit sistemde tarama yapması ve virüsleri kaldırması için yüklenmeye ihtiyaç duymamaktadır.

Programın avantajlı özeliği ise oldukça taşınabilir olması, USB flash diskinize aktarıp diğer cihazlara da kurabilirsiniz.