Güzellik merkezi müşteri takip programı

Kiba Beauty

Spa ve Solaryum için merkezinize gelen müşterilerinizin rahatsızlıklarını, yaptırdıkları testleri ve sonuçları kaydedebilirsiniz. Hastalarınıza özel tedavi yöntemleri uygulayabilir, uygulama yöntemlerini kaydedebilir, takibini yapabilir ve ödeme işlemlerini düzenleyebilirsiniz.

Online Müşteri Takip Programı

Mezoterapi yöntemi uygulatarak yağlarından kurtulmak isteyen hastalarınızın şikayetlerini, rahatsızlıklarını ve kullandıkları ilaçları kaydedebilir, uygulama ve seans bilgilerini girebilir, takibini yapabilirsiniz. Botoks yöntemi uygulatarak mimik ve ifadelerinde değişiklik yapmak isteyen hastalarınızın şikayetlerini, rahatsızlıklarını ve kullandıkları ilaçları kaydedebilir, uygulama ve seans bilgilerini girebilir, takibini yapabilirsiniz.

Merkezinize özel olarak hazırlanmış kartlarla entegre çalışan program sayesinde müşterilerinizin yaptırdığı işlemlerden sonra puan kazanmalarını ve kazandıkları puanlarla sizden tekrar hizmet almalarını sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinizi belirlediğiniz seans sayısına ve hizmet bedellerine göre borçlandırabilir, ödeme planlarını oluşturabilir ve dökümlerini alabilirsiniz. Takip işlemlerinde Güzellik Merkezinizdeki günlük işlemleri, ziyaretçi bilgilerini, rezervasyon bilgilerini, gelen ve aranan telefonları ve görüşme detaylarını kaydederek takip edebilirsiniz.

info@drklinik.net

Personellerinizi kayıt edebilir, avans ve izin bilgilerini girebilir, performanslarını görebilir, günlük iş hacimlerini takip edebilir ve detaylı personel analiz raporlarını alabilirsiniz. Günlük randevu listesini  görebilir, sistemin randevuları hatırlatmasını sağlayabilir ve müşterilerinize hatırlatma SMS' leri gönderebilirsiniz.

Stok Bakiye Ekranından hangi ürünün kaç adet girdiğini, kaç adet çıktığını ve ne kadar kaldığını takip edebilir, otomatik olarak giriş ve çıkış fiyatlarını görebilir ve takibini yapabilirsiniz. İşletme Defterini, Gelir-Gider Kasa Defterini ve Mizan Defterini tek bir tuşa basarak oluşturabilir, günlük, haftalık, aylık ve yıllık dökümlerini alabilirsiniz.

ixirlife - Müşteri Hasta Takip Programı

Merkeziniz için tanımlı bankalardaki hareketleri takip edebilirsiniz. Para yatırma ve para çekme gibi hareketleri kaydedebilir ve takip edebilirsiniz. Toplu SMS ve e-mail atma işlemi ile cari müşteri hesap ekstrelerini otomatik olarak gönderebilir, müşterilerinize bayram tebrik mesajları atabilirsiniz.

  1. öğrenci devamsizlik takip programi.
  2. Güzellik Merkezi Müşteri Takip Programı.
  3. iphone 8 Plus için görüşme kayıt programı?
  4. Programın Özellikleri?
  5. Estetik ve Güzellik Merkezi Programı;

Raporlamaları istediğiniz özellik ve kriterlere göre sorgulayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Güzellik Merkezinizin logosunu ya da resmini yükleyebilirsiniz. Programı çok kullanıcılı olarak birden fazla bilgisayarda kullanabilirsiniz. Hizmetlerinizi paketler halinde oluşturup satabilir ve takibini kolayca yapabilirsiniz. Gün sonu rapor u, müşteri listesi, borcu olan müşteriler, belirli tarihler arasında verilen hizmetler, alınan ödemeler, personellerinizin yaptığı işler, ürün satışları, randevu listesi gibi birçok rapora kolayca erişebilme.

Randevu Modülü Gelişmiş randevu modülü ile müşterilerinize kolaylıkla boş tarih ve saatlerde randevu verebilirsiniz.

ÜCRETSİZ GÜZELLİK SALONU PROGRAMI - Hursoft Yazılım - Ticari ve Sektorel Programlar

Randevu modülünde randevu durumunu "Bekleniyor", "Geldi", "İptal" olarak güncelleyebilirsiniz. Ayrıca randevu ekranında müşterinizin profilindeki notu ya da varsa randevu notunu görebilir ve yanı sıra personellerinizin randevularına da ayrı ayrı görüntüleyebilirsiniz. Randevu Ekleme Müşterilerinize randevu verirken, sistem sadece personellerinizin boş saatleri gösterir.

Böylece zamandan tasarruf sağlayarak kolaylıkla randevu organizasyonunuzu yapabilirsiniz. Müşteri Modülü Müşteri lerinizi kolaylıkla ekleyebilir, silebilir ve bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

  1. Güzellik Merkezleri Müşteri Takip!
  2. Genel Özellikler.
  3. facebook grubu hacklemek?
  4. Karşılama Ekranı!

Şimdiye kadar açmış olduğunuz adisyonları görebilirsiniz. Alınan ödemeleri kolayca takip edebilir borç durumunu görebilirsiniz. Borcu olan müşterilerinizi kolayca görebilirsiniz. Müşterinize satmış olduğunuz ürünleri görebilirsiniz.

müşteri takip programı

Müşterinize ait geçmiş ve gelecek randevuları görebilirsiniz. Müşteri Arama Müşterinizi ad, soyad, cep ve ev telefonunu yazarak kolayca bulabilir ve profilini görüntüleyebilirsiniz.

Kuaför ve Güzellik Salonları Müşteri Takip Programı

Müşteri Takibi Müşterilerinizi kolayca kaydedin. Randevu Takibi Her yerden randevularınıza erişin. Kasa Takibi Herzaman kasanız elinizin altında. Stok Takibi Stoklarınızı kolayca tutabilirsiniz. Diyet Takibi Diyet programlarınızı takip edebilirsiniz. Personel Takibi Personellerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Ön Görüşmeler Tüm görüşmeleri kayıt edebilirsiniz. Firma Takibi Firmaların carisini takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerin kayıt altında tutulmasına olanak sağlayan güzellik salonu müşteri takip programı,hasta takip programı konularında hizmet sunan merkezi bir sitedir. Hursoft Güzellik Merkezi Programı Güzellik Merkezleri ve sağlık alanında hizmet veren HURSOFT GÜZELLİK MERKEZİ MÜŞTERİ TAKİP PROGRAMI.