Mspy nasil yuklenir

mSpy Nasıl Yüklenir?

Mspyi hedef tele yukledikten sonra sim kart degisimi oldu diyelim islem devam ediyormu yoksa yeniden yukleme yada mudahale gerekiyor mu? Sim kart değişse dahi mspy o telefondan veri gondermeye devam eder, yani sim değişti diye tekrardan kuruluma gerek yoktur.

FlexiSpy Özellikleri

Hıc bir internet baglantısı olmadan program çalışmaz. Mutlaka gün içerisinde en azından 1 kez dahi olsa wifi bağlantısı kurabiliyor olması gerekir. İdeal olanı telefonda aylık olarak mb lık bir internet kotasının olmasıdır. Tek bir sorunun disinda her soruma cevap buldum. Hedef telefona yükleme yaptigimizda açip kapatmamiz gerektigi söyleniyor.

mSpy Nasıl Kurulur?

Dolayisiyla sifreyi bilmemiz gerekiyor. Bilmiyorsak telefonu kapattigimizda ve kişi telefonunu ilerleyen saatlerde açtiginda yukleme tamamlanmis olur mu?

mspy türkçe kurulumu 2017 sesli anlatım

Ben 20 gundur msyp yi kullaniyorum yanliz 2 gundur konum bir yerde dondu nedeni ne olabilir ne yapabilirim. Bunun bir kaç nedeni olabilir, ilk akla gelen sebep mesela telefondaki internet bağlantısı bitmiş olabilir, eğer sorunun kaynağı hedef telefondaki internetin bir şekilde kesilmiş olması ise hedef telefonda internet baglantısı olusunca tekrardan yazılımdan veri gelmeye baslayacaktır.

MSpy Yükleme ve Kurulum İşlemi

Dediğiniz gibi yazılım sim değişse dahi çalışmasına devam ediyor yani sim değişikliiğinden etkilenmiyor ve hatta size simin değiştiğini bile bildiriyor, bunun haricinde eğer telefon değişirse dahi programı yeni telefona yükleyip takibe devam edebilirsiniz. Ben 1 aydir kullaniyorum bi sorun olusmadi.

Fakat 1 haftadir konum ayni yerde sabit takili kaldi. Kullanici ayarlarinda herhangi bir sorun yok internwt baglantisi ve wifi de var. Sadece konum bilgisinde sorun var.

Yazılımların Güncel Fiyatları

Mspy telefon dinleme programı hedef telefona nasıl yüklenir? Sizlere Kurulumdan sonra artık mspy hedef telefonda çalışmaya ve bilgileri kaydedip sizin mspy. Android ve iPhone takip programı alternatifleriyle hizmet veren mSpy nasıl kurulur, hangi adımları izlemek gerekir ve tabii ki mSpy ile neler.

Şu konum güncelleme acaba neden bazen böyle geç yapıyo acaba telefon markası samsung s5 onunla ilgili bir şey olabilirmi? Bu hiç bir sorun teşkil etmez, programı ister laptoptan ister bilgisayarınızdan istersenizde telefondan alın hiç farketmez, onemli olan size gelicek emailde yer alan kullanıcı adı ve şifrenizle mspy resmi sitesine girip orada size gösterildiği gibi hangi telefonu takip etmek istiyorsanız ona yüklemeyi yapmaktır.

  • android telefon müzik dinleme.
  • cep telefonundan birini takip etme!
  • telefon rehberi düzenleme programı;
  • iphone film izleme.

Merhaba ben altı aydır mspy kullanıyorum hem telefonda hem bılgısayarda sıze bırkac sorum okacak yardımcı olursanız cok sevınırım.. Aslı hanım bahsettiğiniz durumda mevcut mspy lisansınızı samsung s5 ten iphone 6 ya aktarabiliyorsunuz yani mspyın cihaz değiştirme özelliğini kullanabiliyorsunuz, sormus oldugunuz soruya gelince mspyın iphone için dediğiniz gibi hem jailbreakli hemde jailbreaksiz kullanılan versiyonları bulunmaktadır, tavsiyemiz maximum özellik için jailbreakli iphonea yükleme yapmanızdır, bu konudsa jailbreakli ve jailbreaksiz özelliklerinin neler oldugunu mspy resmi sitesindeki Uygunluk bölümmüne bakıp rahatlıkla görebilirsiniz efendim.

Kurulumu yaparken Telefon pc ye usb ile bağlı mı Olmalı yoksa cihazın elinizde olması yeterli mi. Program sadece pc den mi takip ediliyor telefonumdan da takip edebilirmiyim teşekkürler. Merhaba bende yardım istiyorum, satın alacağım ancak hedef telefonun tam modelini bilmiyorum samsung note 3 mü 5 mi bilmiyorum.

Tüm samsung noteları için aynımıdır? Mspy programı satın alınır. Bu resimdeki gibi satın almak istediğiniz lisansınızı seçin                                     Formu doldururken ilave bilgi yazan yere tik atmayı unutmayın. Satın alırken doldurduğunuz satın alma formunda belirticeğiniz e-mail adresinize hemen mspy kullanıcı adınız ve mspy şifreniz gelir.

Bu kullanıcı adı ve şifrenizle bilgisayarınızdan  tr. Bilgisayarınızdan Mspy panelinize giriş yapınca karşınıza gelen ekran. Buradan hedef telefona uygun adımı seçerek kurulumu gösterildiği gibi yaparsınız kurulum 2dk kadar sürer Yükleme yapacağınız hedef telefon elinizde olmalıki yüklemeyi gerçekleştirebilesiniz. Mesela hedef telefon samsung, htc, lg, sony veya general mobile ise Android kurulum adımlarını seçmelisiniz, eğer iphone ise IOS kurulum adımlarını seçmelisiniz.

Popülerlik Sıralaması

Sitemizin ana menüsünde yer alan Uyumlu Telefonlar sayfamızdan da ayrıntılı olarak tüm bu uyumlu telefonların listesini görebilirsiniz. Selam benim sorum şu ,2 aydır mspy kullanıyorum tamam herşey güzel ama bazı ortam kayıtları gecikmeli geliyor, mesela ortam kaydı komutu veriyorum komutu kabul ettı uyguladı dıyor ama 5 komuttan diyelim 3 ü hemen geliyosa 2 tanesi yaklaşık olarak 12 - 13 saat gecikmeli geliyor. Bu kullanıcı adı ve şifrenizle bilgisayarınızdan  tr. Bu belirtiğim ayarlar hedef telefonda programın engelsiz çalışmasını sağlayacaktır. Kontrol paneli size detaylı bir rehber ve mSpy indirme adresini verecek.

Her adım çok açık ve net bir şekilde burada size gösterilir. E-postadaki kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaptığınızda henüz aktif takip edilen bir telefon olmadığı için kurulum adımlarıyla karşılaşacaksınız. Buradan Android, iPhone veya jailbreaksiz iPhone seçeneklerinden birine tıklayarak devam edebilirsiniz. Bir örnek olarak Samsung telefon takip yapacaksanız Android seçeneğine tıklamalısınız.

  1. iphone 6 casus yazilim?
  2. bilgisayar casusu 007 full.
  3. safari arama geçmişi görme!
  4. MSpy Yükleme ve Kurulum İşlemi!
  5. klavye kaydedici keylogger.
  6. mSpy Hedef Telefona Nasıl Yüklenir??

Yaptığınız seçime ve istediğiniz özelliklere göre yükleyeceğiniz telefonu rootlu veya jailbreakli hale getirerek yönetici izinlerini açmanız gerekebilir. Ayrıca takip edeceğiniz telefonu ekran kilidi açık şekilde hazır bulundurmalısınız. Satın alma kısmında hangi özelliklerin root ve jailbreak gerektirdiği belirtilmektedir. Kontrol panelinden seçimi yapıp devam ettiğinizde karşınıza yönergeler gelmeye başlayacak.

mSpy Hedef Telefona Nasıl Yüklenir?

Burada seçtiğiniz takip programının yükleme adımlarını ve gerekli ekran görüntülerini bulabileceksiniz. Android, iPhone ve jailbreaksiz iPhone takip programı için farklı adımları izlemeniz gerekecek. İnen programı çalıştırdığınızda sizden daha önce açılmadıysa bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin vermeniz istenecek.

İlk Adım: Kontrol Paneline Giriş

Penceredeki ayarlar yazısına tıklayıp bilinmeyen kaynaklar kutucuğuna basarak bu izni verebilirsiniz. Kurulum kısa süre içerisinde bitecek.