Whatsapp eski sohbet

Silinmiş WhatsApp mesajlarını geri getirme

Bu yöntem sayesinde WhatsApp uygulamasında silinen eski mesajları kolay bir şekilde geri getirebilmek mümkün. Elbette her iki platform için de yedekleme özelliğinin aktif olarak kullanılıyor olması şart. Böylece herhangi bir şekilde silinse dahi düzenli olarak yedekleme yapıldığından dolayı WhatsApp sohbetlerine tekrardan erişilebiliyor.

Android'de silinen WhatsApp mesajları nasıl geri getirilir?

Android'de eski WhatsApp sohbetlerine tekrar ulaşabilmek için uygulamayı silip kaldırdıktan sonra tekrar kurmak ve. WhatsApp'ın Android uygulamasında silinen mesajları geri getirmek için öncelikle uygulamayı kaldırıp tekrar kurmak gerekiyor.

  • ANDROİD'DE SİLİNEN WHATSAPP MESAJLARINI GERİ GETİRME.
  • samsung note 4 arama kaydı görünmüyor.
  • WhatsApp'ta eski mesajlar nasıl geri getirilir? | GZT.
  • android telefon dil değiştirme programı.
  • Silinen WhatsApp konuşmalarını geri getirme - Teknoloji Haberleri.
  • iphone yazılım güncelleme hatası 3194.

Akabinde tekrardan kurulum yapıldığında WhatsApp mesaj yedeği bulunuyor ve otomatik olarak "Geri Yükle" seçeneği sayesinde bu işlem gerçekleştirilebiliyor. WhatsApp'ın iPhone uygulamasında silinen mesajları geri getirmek için iCloud yedekleme sisteminin kullanılması şart. Diğer Teknoloji Haberleri Tüm teknoloji haberleri.

Amazon rekora koşuyor Teknoloji sektöründe çalışanların kazançları belli oldu Yerli 5G hamlesi Apple Türkiye fiyatlara zam yaptı!

Size nasıl yardım edebiliriz?

Rezalet hata Instagram'dan bomba gibi yenilik! Bu gösterilerin sırrını biliyor musunuz?

  • facebook profiline takip et butonu ekleme.
  • iphone yazılım yükleme hatası 3194.
  • ;
  • ;

Galatasaray Kara Mbodj'iyi istiyor Bu alışkanlıklar böbrekleri bitiriyor! Sigarayı bıraktıktan sonra ne oluyor? İşte adım adım sigarayı bırakmanın yolları Köprüler yıkıldı, sahil yolu kapandı Antalya'nın Elmalı ilçesindeki selden şoke eden kare!

Whatsapp’ta silinen mesajları geri getirme resimli anlatım (iPhone, Android)

WhatsApp'ı tekrar kurarken yedekten geri yüklemek isteyip istemediğniz sorulacak. Bu işlemin son yedeklemeden sonraki mesajların silinmesine yol açabileceğini unutmayın. WhatsApp Klasörüne Göz Atın Android iPhone kullanıcıları telefonun tüm dosya sistemine göz atamadığı için bu yöntem sadece Android'de geçerli. WhatsApp gönderdiğiniz ve aldığınız tüm resimleri varsayılan olarak bir klasörde saklıyor. Bizce Unutun WhatsApp resimlerini kurtarmakla ilgili Google'da arama yaptığınızda sorunu çözeceğini iddia eden onlarca programla karşılaşacaksınız.

Eski telefondaki Whatsapp mesajlarını yeni telefona aktarma

Ancak bu "kurtarma" uygulamalarının çoğu işe yaramıyor. Android'de root erişimine ihtiyacınız olabilir ve bazı uygulamalar, ücret ödemeden çalışmayabilir.

İlgili Yazılar

Can arıç dedi ki: Merhaba, benim sorum daha farklı, whatsappta arkadaşımızla hesap değiştirelim telefondan derken numara değiştirdik, bütün ekli olduğumuz gruplarda benim numaram onun numarası oldu, tekrar düzeltelim deyip aynı işlemi yaptık bu seferde arkadaşımın bütün gruplarına ben eklendim ve şuan o whatsappta gruplarını kullanamıyor. Eğer sohbet geçmişi silinmemişse son 7 güne ait geçmişi görmeniz mümkündür. Ücreti ödemeniz, dosyayı kurtarmanızı garantilemiyor. Micro sd kartim bozuldu whatsapp mesajlarima ulasmamin baska bir yontemi varmi acaba yardimci olabilirmisiniz. Kripto para madenciliği için kullanılan Raspberry Pi aygıtlarına bulaşan Linux zararlısı 1. Sohbet geçmişinin saklanması hem cihazınıza hem de kullandığınız bellek temizleme uygulamalarına göre değişebilen bir durumdur.

Hepsi birbirine benzeyen bu programlar, PC'nize bir program yükleyerek telefonunuzdaki dosyaları kurtarabileceğini iddia ediyor.