Iphone yazılım güncelleme ağ hatası

iOS güncellerken doğrulama hatası ve çözümü

iTunes'den güncelleme yaparken ağ hatası sorunu » Sayfa 1 - 1

Bu iletilerden birini görmeye devam ediyorsanız aygıtınızı başka bir ağ kullanarak güncellemeyi deneyin veya aygıtınızı iTunes ile güncelleyin. Birden fazla ağ ile güncellemeyi denedikten sonra sorun tekrar ortaya çıkarsa güncellemeyi kaldırın.

  1. 'iOS Güncelleme Yüklenemedi' Hatası ve Çözümü;
  2. whatsappta silinen mesajlar nasıl yüklenir;
  3. Aldığınız hata numarasını veya iletiyi seçin.
  4. casus filmi izle.
  5. iOS 11 indirilirken bir hata oluştu sorunu ve çözüm yolları | Apple Uzmanı?
  6. İnternet'e ve iTunes Store'a bağlanma.

Güncellemeyi yüklüyorsanız  ilerleme çubuğu yavaş ilerliyor gibi görünebilir. Bir güncellemenin süresi, güncellemenin boyutuna ve aygıtınızdaki dosya sayısına bağlıdır. Kablosuz olarak güncelleme yapıyorsanız aygıtınızı bir güç kaynağına bağlı tutun.

Pilinin bitmesi halinde aygıtınızı bir güç kaynağına bağlayın ve aygıtı açarak güncelleme veya geri yükleme işleminin tamamlanmasını bekleyin. Güncelleme tamamlanmıyorsa ve ilerleme çubuğu uzun bir süredir hareket etmediyse  aygıtınızı yeniden başlatmayı deneyin.

iTunes ile Aranız İyi Değilse:

Aygıtınız donmuş görünüyorsa veya başlatılmıyorsa neler yapabileceğinizi öğrenin. Güncellemeyi uygulamalar listesinde görmüyorsanız veya sorun tekrar ortaya çıkarsa aygıtınızı iTunes'u kullanarak güncellemeniz gerekir.

  • Güncelleme doğrulanamadı hatasının çözümü | Apple Uzmanı.
  • iTunes; iPhone, iPad veya iPod için yazılım güncelleme sunucusuna bağlanamazsa;
  • mobil gps takip.

Aygıtınızda yeterli saklama alanının olmaması Güncellemenin indirilmesinin uzun sürmesi Güncelleme sunucusuna erişilememesi Güncellemenin tamamlanmaması. Güncelleme için yeterli alanın olmaması Güncellemeyi indirmek ve yüklemek için yeterli alan yoksa iOS yer açmaya çalışır. İndirme işlemi uzun sürüyorsa iOS'i güncellemek için internet bağlantınızın olması gerekir. Güncelleme sunucusuna erişemiyorsanız veya güncellemeyi doğrulayamıyorsanız Aygıtınızda iOS'i güncellemeyi denerseniz şu mesajlardan birini görebilirsiniz: Bu işlem sorunu düzeltmezse güvenlik yazılımınız güncel olmayabilir veya yanlış yapılandırılmış olabilir.

Güncelleme doğrulanamadı hatasının çözümü

Windows PC'nizde,  hosts dosyasını sıfırlayın. Apple tarafından üretilmeyen ürünler veya Apple tarafından denetlenmeyen veya test edilmeyen bağımsız web siteleri hakkındaki bilgiler öneri veya onay alınmadan sağlanır.

Apple üçüncü taraf web sitelerinin veya ürünlerinin seçimi, performansı veya kullanımıyla ilgili hiçbir sorumluluk almaz. Apple üçüncü taraf web sitesi doğruluğu veya güvenilirliği ile ilgili hiçbir fikir belirtmez.

iOS 11 indirilirken bir hata oluştu sorunu ve çözüm yolları

Riskler Internet kullanımının doğal bir parçasıdır. Ek bilgiler için  satıcı ile irtibat kurun.

İndirme işlemi uzun sürüyorsa

Ayarlar sayfasını özellikle kapatın. Aygıtınız geri yüklenmiyorsa ve "bilinmeyen bir hata oluştu [hata numarası]" iletisini alıyorsanız  bu adımları kullanın. Apple üçüncü taraf web sitelerinin veya ürünlerinin seçimi, performansı veya kullanımıyla ilgili hiçbir sorumluluk almaz. Hata 'i görüyorsanız iTunes gerekli yazılımı indiriyor demektir. Bilgisayarınızdaki başka bir USB bağlantı noktasını kullanın. İtunes ile ios 7'ye guncellemek istiyorum fakat bana guncellemeden yaklasık dakıka sonra ağ hatası veriyor ağa erişilemıyor gibi birşey diyor.

Diğer ürün ve şirket adları ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir. Böyle bir durum yoksa şu adımları uygulayarak iTunes'u kullanmadan güncelleme veya geri yükleme yapabilirsiniz: Yazılım güncellemelerini indirirken kişisel bağlantı noktası yerine ağa bağlanmanızı öneririz. Bu işlem sorunu düzeltmezse sonraki çözüme gidin.

Güncelleme için yeterli alanın olmaması

İnternet'e ve iTunes Store'a bağlanma Bilgisayarınızda tarayıcıyı açın ve web sayfası yükleyip yükleyemediğine bakın. İnternet'e bağlanamıyorsanız yardım için bilgisayar yöneticinizle veya İnternet Servis Sağlayıcınızla ISS iletişime geçin. Ayrıca, başka bir bilgisayar veya ağ da deneyebilirsiniz. İnternete bağlanabiliyorsanız ancak iTunes Store'a bağlanmayı denediğinizde hata mesajı görüyorsanız olası iTunes Store hataları için çözüm bulun.

İnternete bağlanabiliyorsanız ancak iTunes Store beyaz boş bir sayfa görüntülüyorsa Katmanlı Servis Sağlayıcısı yazılımlarını belirleyin ve kaldırın. Bu çözümler sorunu düzeltmezse hosts dosyanızı düzenleyin veya sıfırlayın. Hosts dosyasını düzenleme veya sıfırlama Hosts dosyanız yazılım güncelleme sunucusuna erişimi engelleyebilir.