Arama engelleme note 4

Galaxy Note 4

Çağrı engelleme için ve sms engelleme için ayrı bir engelleme programı na gerek bulunmuyor. Ama bazı telefonlarda yazılımsal sorundan dolayı engelleme yapılmamasından dolayı Google Play Store' den engelleme uygulamaları denenebilir.

Galaxy Note telefonda sms engelleme

İstemediğiniz birinden gelem mesajları engellemek için telefondan mesajlar bölümüne girip ve engelleme yapılacak kişinin mesajının üstüne basılı tutup ekrana gelen seçeneklerden "Spam numaralarına ekle" yazısına dokunun. Artık engelleme yaptığınız kişiden her hangi bir sms gelmeyecek.

Eğer mesajlarını engellediğiniz kişinin engelini kaldırmak istiyorsanız aynı şekilde adımları tekrar yapınız. Aynı mesaj engelleme de olduğu gibi bu seferde arama kaydı bölümüne girerek istemediğiniz kişinin adına ya da numarasının üstüne dokunup basılı tutup ekrana gelen seçeneklerden "Otomatik reddetme listesine" yazan seçeneğe dokunun.

Samsung Numara Engelleme | SMS Mesajı Engelleme

Eğer engellediğiniz numaranın engelini kaldırmak istiyorsanız aynı adımları yapınız. Yukarıda Note 1 , Note 2 , Note 3 , Note 4 , Note 5 , Note 6 , Note 7 ve Note 8 için geçerli sms engelleme ve çağrı numara engelleme adımlarına yer verdik. Bu adımlarla aynı zamanda numara engellemeyi kaldırma ve mesaj engellemeyi kaldırma işlemini yapabilirsiniz. Tüm sorunlar için önerdiğimiz numarayı arayabilirsiniz.

Kişiselleştirme ve bağlantı

Telefonunuz olan Xperia x10 icin Android 2. Xperia X10 icin Bootloader unlock bulunmad? Galaxy Note sms engelleme numara engelleme Samsung Galaxy Note 2, Note 3, Note 4, Note 5, Note 6, Note 7 ve Note 8 telefonda gelen sms mesajı engelleme veya çağrı numara engelleme nasıl yapılır resimli anlatım haberimizde.

Samsung Galaxy Serisi Akıllı Telefonlarda Arama Engelleme Nasıl Yapılır?

Galaxy Note 8 hard reset atma desen kilidini kırma. Galaxy Note 8 internet ayarları. Galaxy Note 8 ekran görüntüsü alma.

Yorumunuz Onaylanmak Üzere Gönderildi. Değişik türlerdeki aramaları, örneğin yurt dışında bulunuyorken gelen çağrıları kabul etmek istemiyorsanız, engelleyebilirsiniz. Sizin görüş ve düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Samsung numara engelleme Galaxy S7 arama engelleme

Gizlilik politikası Kullanım sözleşmesi Teknoloji hattı ücret bilgisi. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Orada Reddedilenler Listesi olacak. Merhabalar dunden beri beni ozel numara ariyor dha incesinde bi apik aramisti onuda ciadan bulup engelledim engelledigim numara tekrardan ozel numara yapip arayabilirmi lutfen acil cvp arkadadlar. Halil Akgül on 20 Ağustos at

Cihaz kullanma kılavuzu sayfalarımızı nasıl daha iyi hale getirebileceğimiz konusundaki önerilerinizi lütfen bize gönderin. Önerilerinizi buraya yazın ve 'Gönder' düğmesine basın. Samsung Galaxy Note 4 Cihaz değiştir.

Samsung Telefonlarda Numara Engelleme, Engellemeyi Kaldırma

Menu En çok okunan kılavuzlar Keşfedin Kişiselleştirme ve bağlantı Temel ayarlar Sorun giderme Özellikler Samsung Galaxy Note 4 deneyin 3D Model Kişiselleştirme ve bağlantı Arama engellemeleri nasıl etkinleştirilir veya devre dışı bırakılır? Aklınızda bulunsun… Lütfen talimatları görmek için kırmızı renkli sözcükleri seçin.

Menü ikonu 'na basın.

Ek ayarlar 'a basın. Arama engelleme 'ye basın. Sesli arama 'ya basın.