Iphone 6 Plus yazılım güncelleme parolası

iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda parola kullanma

Apple Kimliğinizin parolasını biliyorsanız ve değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Verilerinizi korumaya yardımcı olması için iOS aygıtınızda bir parola ayarlayın. ( Aygıtınız Touch ID'yi destekliyorsa genel olarak parolanız yerine parmak izinizi. iOS aygıtında art arda altı kez yanlış parola girerseniz aygıtınız kilitlenir ve aygıtınızın iPhone X, iPhone 8 veya iPhone 8 Plus'ta: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın. iPhone 6s ve önceki modellerinde, iPad'de veya iPod touch'ta: Hem Ana Ekran hem de Üst (veya Yan) iTunes, aygıtınız için gerekli yazılımı indirir.

Apple Kimliğinizi değiştirme ve diğer hesap bilgilerinizi güncelleme hakkında daha fazla bilgi edinin. Apple Kimliğinizin parolasını anımsamıyorsanız sıfırlamak için bu adımları takip edin. Parolanızı sıfırladıktan sonra, giriş yaptığınız tüm hizmetler için Apple Kimliğinizi ve parolanızı güncellemeniz gerekir. Parola gereksinimleri ve Apple Kimliğinizi güvende tutma hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. casus telefon dinleme spycim.
  2. Apple Kimliğinizin parolasını unuttuysanız?
  3. Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme.
  4. Yazılımınızı iOS 11'e güncelleyin.
  5. Parolası Unutulan iPhone ve iPad’lerin Kilitlerinin Açılması – iPhone ve iPad Türkiye.

Apple Kimliğinizin parolasını değiştirme Apple Kimliğinizin parolasını değiştirmek için aşağıdaki adımları takip edin. Bu işlemin ardından aygıtın içeriği ve parolası silinir. Bu işlemin ardından aygıt ve parolası silinir.

  1. Parolası Unutulan iPhone ve iPad’lerin Kilitlerinin Açılması.
  2. iTunes'daki şifreli yedeklemeler hakkında.
  3. samsung gozle takip.
  4. Apple Kimliğinizin parolasını değiştirme.
  5. iphone yazilim guncelleme yok!

Kurtarma modunu kullanarak aygıtınızı güncelleyemiyor veya geri yükleyemiyorsanız ya da ilgili düğmeler kırık olduğundan veya takılı kaldığından kurtarma modunu kullanamıyorsanız Apple Destek bölümüne ulaşın. Ardından iPhone, iPad veya iPod touch'ınız için servis ayarlamaya ilişkin adımları izleyin. Öncelikle aygıtınızı nasıl sileceğinizi seçin Parolanızı unutmadan önce yedekleme oluşturmadıysanız aygıtınızın verilerini kurtarmanın yolu yoktur. Parolanızı kaldırabilmek için aygıtınızı nasıl sileceğinizi seçin: Parolanızı kaldırmak için aygıtınızı iTunes ile silme Aygıtınızı iTunes ile eşzamanladıysanız geri yükleyebilirsiniz.

Apple iPhone Kimliği Sıfırlama ve Telefon Sıfırlama

Aygıtınızı, eşzamanlama yaptığınız bilgisayara bağlayın. Parola istenirse eşzamanlama yaptığınız başka bir bilgisayarı deneyin veya kurtarma modunu kullanın.

iTunes'daki yedeklemelerinizi şifrelediğinizde

Eşzamanlama yapılıp yedekleme oluşturulmazsa ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Eşzamanlama ve yedekleme tamamlandıktan sonra  [Aygıtıma] Geri Yükle 'yi tıklayın. Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme Güncelleme olduğunu bildiren bir ileti alırsanız Şimdi Yükle'ye dokunun.

Parola ayarlama

Aşağıdaki adımları da izleyebilirsiniz: Aygıtınızı güç kaynağına takın ve Wi-Fi ile internete bağlanın. İndir ve Yükle seçeneğine dokunun.

iPhone, iPad veya iPod touch'ınızın parolasını unuttuysanız veya aygıtınız etkisizleştirildiyse

Vazgeç'e dokunursanız bir sonraki aşamada ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Şimdi güncellemek için Yükle'ye dokunun.

Touch ID ve Face ID parola tercihleri hakkında

Parolanızı kaybederseniz veya unutursanız bilgilerinizi kurtarmanın ve Yedeklemeyi Şifrele seçeneğini kapatmanın hiçbir yolu yoktur. Güncelleme için yer açın. Sadece sen hangi bilgisayarına itunes indirdiysen sadece ondan içini görebilirsin diğer bilgisayarlarda çalışmaz. Ancak son zansmlarda kapsama alanı dısına çıktığında tekrar geri gitmiyor. Aygıtınız bağlıyken yeniden başlatmak için zorlayın: Parolanızı sıfırladıktan sonra yeni parolanızla tekrar giriş yapmanız istenir.

Bu Gece Yükle'ye dokunursanız yatmadan önce iOS aygıtınızı güç kaynağına takmanız yeterlidir. Aygıtınız gece otomatik olarak güncellenir. Parolanızı bilmiyorsanız ne yapmanız gerektiğini öğrenin.