Google geçmişi görmek

Google arama geçmişini görmek istemiyorum!

Google arama geçmişinizin kayıt altına alınmasından rahatsız olabilirsiniz. Bu yazımız da sizler için Google arama geçmişini nasıl temizleyeceğinizi ve kapatacağınızı anlatacağız.

Google Arama Geçmişi Silme Rehberi 2018

Özellikle Youtuber'lar ve Webmaster'lar Google hesapları sayesinde hem para kazanıyor hem de içerik yayınlıyor. Peki kişisel ve ticari bir çok verilerimizin yer aldığı Google hesabımızı nasıl daha güvenli bir hale getirebiliriz?

 1. samsung ebeveyn kilidi!
 2. samsung s6 telefon takip etme;
 3. android telefon dinleme programı indir ücretsiz!
 4. Google Hesap Geçmişi'ni yönetin – PCnet;
 5. telefonla takip edilen kamera!
 6. facebook kimler takip ediyor!
 7. Javascript devre dışı?

Facebook Hesap Güvenliğini Artırın! Siz hangi durumlarda Google arama geçmişini silmeye ihtiyaç duyuyorsunuz? Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor. Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Google Arama Geçmişine Bakma ve Silme

Her cihazlar ayrı şekilde açılıyor, kapanıyor bunun için tek tuşla bile açılabilir bana çok saçma geldi. Kapanmıyor karşıma çıkmasını istemiyorum geçmişteki aramalarım bir türlü kapatamadım biri yardım etsin telefon sony z3. Hey yerden kapanıyor okumanız yoksa araştırma yönünüz zayıfsa bunu google halledemez shiftdelete de öğretmenin de.

Etkinliğim sayfasına gidin ve Diğer üzerine tıklayın. Burada "Etkinlik silme ölçütü"nü seçin.

Google Arama Geçmişini Silme

Açılır menüden günü veya tarih aralığını belirleyin ve son olarak Sil'i seçin. Etkinliğim sayfasını açın ve sağ üstteki üç nokta düğmesi üzerine tıklayın, ardından " Etkinlik silme ölçütü " üzerine tıklayın.

Şimdi " Tarihe göre sil " altında Aşağı ok'a tıklayın ve Tüm zamanlar 'ı seçin. Son olarak Sil'i seçin ve gerekirse seçiminizi onaylayın. Etkinliğinizi sildiğinize göre Google'ın bu kayıtları tutmasının önüne geçmek istiyor da olabilirsiniz.

 1. Google arama geçmişi temizleme.
 2. teleservice telefon takip.
 3. Tanımlama bilgileri devre dışı?
 4. samsung note 5 uzaktan takip.
 5. telefon sinyali takip sistemi.

Bu durumda kayıt işlemini geçici veya kalıcı olarak durdurma seçenekleriniz var. Geçmiş kaydetmeyi geçici olarak durdurma: Etkinliğinizin hesabına kaydedilmesini bir süreliğine durdurmak istiyorsanız, tarayıcınızda gizli gezinti penceresi açabilir ve bu sırada web'de dolaşabilirsiniz. Gizli penceredeyken Google'a oturum açmadığınız sürece etkinliğiniz kaydedilmeyecek.

Google Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Arama geçmişini kalıcı olarak kapatma: Etkinlik kontrolü sayfasına gidin ve kaydetmeyi durdurmak istediğiniz etkinliğin yanındaki anahtarı bu durumda " Web ve Uygulama Etkinliği " öğesi kapalı konuma getirin. Yaptığınız değişikliği onaylamak için açılan kutucukta " Duraklat " üzerine tıklayın. Google, sildiğiniz etkinliklerin hesabınızdan kalıcı olarak silindiğini söylüyor. Bununla birlikte firma, hangi ürünleri ne zaman kullandığınız gibi bilgileri hizmeti iyileştirmek üzere kayıtlı tutabileceğini belirtiyor.

Google Geçmişinizi Temizleyin!

Web ve Uygulama Etkinliği'ni açma veya kapatma; Anahtarı açık konumuna getirirseniz "Chrome tarama geçmişi ile Google hizmetlerini kullanan web siteleri ve. Google arama geçmişi temizleme nasıl yapılır?Google arama motorunun özelliklerinden biri ise yaptığınız tüm aramaların kayıt altına.

Burada bahsettiğimiz yöntemin yalnızca Google sunucularında kayıtlı arama geçmişinizi silmeye yönelik olduğunu unutmayın. Bu nedenle web tarayıcınızda kayıtlı aramalarınızı silmek istiyorsanız, bunları ayrıca temizlemeniz gerekecektir. CHIP zaman zaman bilimden teknolojiye, spordan tarihe uzanan geniş bir yelpazede özel dergiler yayımlıyor.

Web ve Uygulama Etkinliği'ni açma veya kapatma

Bir sonraki sayımızın konusu sizce ne olmalı?