Avea arama engelleme iptal etme

Çağrı Engelleme

Çağrı engelleme servisinden numara silmek istiyorsanız aşağıdaki işlemi yapmanız yeterli olacaktır. Engellenen listesinden numara çıkarmak için: Bildiğiniz üzere dolar fiyatları son zamanların rekor fiyatlarını kırmaya devam ediyor.

Dolar fiyatları yükselince en çok etkilenen sektör kesinlikle teknoloji sektörü olmaktadır. Akıllı telefonlar dolar üzerinden Muhteşem Yüzyıl dizisi ile gönüllerin favori oyuncusu olan Mehmet Günsür yılında oyunculuk hayatına başladı.

Arama engel kaldırma?

Mehmet Günsür 8 Mayıs İstanbul doğumludur. Oyunculuk hayatına 7 yaşında Bölgenin en gelişmiş ülkesi olarak bilinen Fildişi sahili kakao üretiminde dünya lideridir Türk Telekom Avea çağrı engelleme numara kaldırma Teknoloji tarafından 15 Mart Tarihinde eklendi. Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Engellenen listesini aktif hale getirmek için: Böylelikle engellenen listesini tekrar kullanıma açmış olursunuz.

Engellenen listesine en fazla 50 numara ekleyebilirsiniz.

Engellenen listesine dinletmek istediğiniz anonsları Online işlemler merkezi ve AveaCep uygulaması ile değiştirebilirsiniz. İzin verilen listesine numara eklemek için: İzin verilen listesinden numara çıkarmak için: Oluşturduğunuz izin verilen listesini kullanıma kapatmak için: Böylelikle izin verilen listeniz kullanım dışı hale gelir.

İzin verilen listesini aktif hale getirmek için: Böylelikle izin verilen listesini tekrar kullanıma açmış olursunuz. İzin verilen listesine en fazla numara ekleyebilirsiniz. Telefonunda veya yazılımında engelleme özelliği olmayanlar için güzel ama, 50 numara az olmuş bence.